Opublikowany został najnowszy komunikat Podokręgu Bielsko-Biała Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Dokument zawiera decyzje Komisji ds. Dyscypliny dotyczące rozgrywek klasy okręgowej Bielsko-Tychy, w tym kary indywidualne dla zawodników oraz sankcje dla klubów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami
Zapraszamy na Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych
Śląski Związek Piłki Nożnej informuje, że organizuje Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych. Zajęcia podczas trwania kursu prowadzone będą przez osoby zajmujące się problematyką bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich. Zajęcia odbywać się będą...





