
GKS Rozbark świętował Jubileusz
W minioną sobotę kiedy pierwsza drużyna walczyła o okręgówkę w Brzeziny na Rozbarku odbył się jubileusz 80-lecia GKS Rozbarku Bytom oraz 10-lecie Akademii. Gratulujemy! Fotki: https://tiny.pl/k8_hhb98d

W minioną sobotę kiedy pierwsza drużyna walczyła o okręgówkę w Brzeziny na Rozbarku odbył się jubileusz 80-lecia GKS Rozbarku Bytom oraz 10-lecie Akademii. Gratulujemy! Fotki: https://tiny.pl/k8_hhb98d
W finałowym meczu baraży o klasę A KS Orzeł Bobrowniki uległ przed własną publicznością z LKS Orzeł II Miedary w rzutach karnych 1-4. Po 90 min był remis 2-2.
W sobotę 20 czerwca KS Orzeł Biały świętował awans do III Ligi Śląskiej (klasy okręgowej). Pokonując w finale baraży GKS Rozbark Bytom 3-0. Po więcej zdjęć zapraszamy na FB Podokręgu Bytom.
Obsada na mecz barażowy o awans do III Ligi Śląskiej
Śląski Związek Piłki Nożnej informuje, że organizuje Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych. Zajęcia podczas trwania kursu prowadzone będą przez osoby zajmujące się problematyką bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich. Zajęcia odbywać się będą...
W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...