Zapraszamy w niedzielę 22 marca o godzinie 18.30 do Bazyliki w Piekarach Śląskich na Mszę Św. w intencji Śp. Krzysztofa Seweryna Prezesa Podokręgu Bytom w 8 rocznicę śmierci.
GKS Rozbark świętował Jubileusz
W minioną sobotę kiedy pierwsza drużyna walczyła o okręgówkę w Brzeziny na Rozbarku odbył się jubileusz 80-lecia GKS Rozbarku Bytom oraz 10-lecie Akademii. Gratulujemy! Fotki: https://tiny.pl/k8_hhb98d






