Puchar Polski I runda

23 lip 2025

Rozlosowano I rundę Poltent Pucharu Polski na szczeblu Podokręg Bytom Śląskiego Zpn, która zostanie rozegrana 13 sierpnia o godz. 17.30
LKS Unia Świerklaniec – DKS Czarni Kozłowa Góra
LKS Przyszłość Chechło Nowe – KS Orzeł II Brzeziny Śl.
KS Orkan Dąbrówka Wielka – Kolegium Sędziów Bytom mecz 12.08 g.18.00
UKS Sokół Zbrosławice – LKS Drama Zbrosławice
PTS Rodło Górniki – LKS Orzeł Nakło Śląskie
BS Polonia II Bytom – UKS Unia Strzybnica
KS Orzeł Biały Brzeziny Śląskie – KS Nitron Krupski Młyn
LKS Żyglin – TS Szombierki Bytom
TS Gwarek II Tarnowskie Góry – LKS Orzeł Miedary
II runda 3 września.
GKS Rozbark świętował Jubileusz

GKS Rozbark świętował Jubileusz

W minioną sobotę kiedy pierwsza drużyna walczyła o okręgówkę w Brzeziny na Rozbarku odbył się jubileusz 80-lecia GKS Rozbarku Bytom oraz 10-lecie Akademii. Gratulujemy! Fotki: https://tiny.pl/k8_hhb98d

Miedary dwójka w klasie A

Miedary dwójka w klasie A

W finałowym meczu baraży o klasę A KS Orzeł Bobrowniki uległ przed własną publicznością z LKS Orzeł II Miedary w rzutach karnych 1-4. Po 90 min był remis 2-2.

Orzeł Biały Brzeziny w III Lidze Śląskiej

Orzeł Biały Brzeziny w III Lidze Śląskiej

W sobotę 20 czerwca KS Orzeł Biały świętował awans  do III Ligi Śląskiej (klasy okręgowej). Pokonując w finale baraży GKS Rozbark Bytom 3-0. Po więcej zdjęć zapraszamy na FB Podokręgu Bytom.

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...