Sędziny z Bytomia na meczu Legend

13 paź 2025

Wczoraj tj.12.10.2025r., miał miejsce historyczny mecz legend na Stadionie Śląskim w Kotle Czarownic pomiędzy Polską a Niemcami.
To nie jedno historyczne wydarzenie, bo drugim było to że sędziom Panom Michałowi Listkiewiczowi i Ryszardowi Wójcikowi pomagały sędziny z Podokręgu Bytom z Kolegium Sędziów. Asystentkami były Agnieszka Bobowska-Swierzy oraz Milena Buchacz a rolę sędziną technicznej pełniła Kinga Łuczyńska.

Dziewczyny gratulujemy występu.

GKS Rozbark świętował Jubileusz

GKS Rozbark świętował Jubileusz

W minioną sobotę kiedy pierwsza drużyna walczyła o okręgówkę w Brzeziny na Rozbarku odbył się jubileusz 80-lecia GKS Rozbarku Bytom oraz 10-lecie Akademii. Gratulujemy! Fotki: https://tiny.pl/k8_hhb98d

Miedary dwójka w klasie A

Miedary dwójka w klasie A

W finałowym meczu baraży o klasę A KS Orzeł Bobrowniki uległ przed własną publicznością z LKS Orzeł II Miedary w rzutach karnych 1-4. Po 90 min był remis 2-2.

Orzeł Biały Brzeziny w III Lidze Śląskiej

Orzeł Biały Brzeziny w III Lidze Śląskiej

W sobotę 20 czerwca KS Orzeł Biały świętował awans  do III Ligi Śląskiej (klasy okręgowej). Pokonując w finale baraży GKS Rozbark Bytom 3-0. Po więcej zdjęć zapraszamy na FB Podokręgu Bytom.

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...