ŚLAP U-11

Pierwsze nominacje do Śląskiej Akademii Piłkarskiej rozdane

3/05/2021 17:58

Program Śląskiej Akademii Piłkarskiej, współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, nabiera coraz bardziej realnych kształtów.


Znamy już miejsca i terminy zajęć prowadzonych z myślą o wyrównywaniu szans dla dzieci z małych klubów i niewielkich miejscowości, a teraz przychodzi czas na ogłoszenie nazwisk zawodniczek i zawodników U11, którzy przeszli przez sito kwalifikacji.

Dzisiaj podajemy kadry, które trenować będą w: Kamyku i Olsztynie – Podokręg Częstochowa, Pawonkowie – Podokręg Lubliniec, Suszcu i Woli – Podokręg Tychy.

Podokręg Częstochowa – Kamyk – trener Patryk Grzybek.
Zawodnicy: Marcel Banasik (KS Panki), Jakub Bladocha (Znicz Kłobuck), Mateusz Ferdyn (Liswarta Krzepice), Dawid Kluczny (KS Stradom), Jakub Kowalczyk (Sportowa Częstochowa), Amelia Krok (Maraton Waleńczów), Dominik Kukuła (Maraton Waleńczów), Jakub Leks (Sportowa Częstochowa), Julian Lubczyński (Znicz Kłobuck), Gracjan Pikuła (Pogoń Kamyk), Kordian Reterski (Sportowa Częstochowa), Adam Sieracki (Sportowa Częstochowa), Dawid Sieracki (Sportowa Częstochowa), Szymon Solus (GLKS Gmina Kłomnice), Antoni Ślązak (KS Panki), Marcel Tokarski (Znicz Kłobuck).  

Podokręg Częstochowa – Olsztyn – trener Patryk Grzybek.
Zawodnicy: Paweł Bambynek (Lot Konopiska), Adam Bożek (Lelovia Lelów), Tymon Jacków (LKS Kamienica Polska), Bartosz Kita (Czarni Starcza), Filip Kosętka (Piast Przyrów), Filip Kotas (Sokół Olsztyn), Jakub Łupaj (Lelovia Lelów), Albert Miłek (Lelovia Lelów), Adam Musialik (Lot Konopiska), Mateusz Sobala (Lot Konopiska), Adam Sosnowski (Czarni Starcza), Igor Sygiec (Lelovia Lelów), Szymon Sztuk (UKS Garnek), Maciek Tyliński (Sokół Olsztyn), Błażej Wójcik (Lot Konopiska), Mikołaj Żaczkowski (MKS Myszków). 

Podokręg Lubliniec – Pawonków – trener Adrian Kucharski.
Zawodnicy: Antoni Badura (UKS APN Gmina Tworóg), Dawid Brol (UKS APN Gmina Tworóg), Dominik Czempik (MLKS Woźniki), Jakub Kalomorz (Rybak Ciasna), Antonina Kempa (UKS APN Gmina Tworóg), Bartłomiej Kędzia (Jedność Boronów), Nikodem Kulej (Rybak Ciasna), Oskar Mieczkowski (Unia Kalety), Bartosz Neumann (Unia Kalety), Nikodem Osadnik (Liswarta Lisów), Wiktor Skura (Żwirex Hadra), Łukasz Stankiewicz (MLKS Woźniki), Radosław Szabelski (Zieloni Zborowskie), Radosław Wąsowicz (MLKS Woźniki), Maciej Ziora (Victoria Strzebiń), Gabriel Zok (MLKS Woźniki).

Podokręg Tychy – Suszec – trener Michał Goryczka.

Zawodnicy: Jan Cader (LKS Wisła Wielka), Rafał Dąbrowski (UKS Warszowice), Oskar Gajer (FP Suszec), Franciszek Goraus (LKS Brzeźce), Maja Grzechnik (FP Suszec), Michał Gudz (LKS Wisła Wielka),  Paweł Jung (UKS Warszowice), Klaudiusz Kowol (FP Suszec), Bartosz Krawiec (LKS Wisła Wielka), Michał Michałowski (FP Suszec), Bartosz Niedziela (LKS Brzeźce), Jakub Niezgoda (LKS Brzeźce), Paweł Paździor (FP Suszec), Stanisław Pudełko (LKS Brzeźce), Jacek Tokarczyk (UKS Warszowice), Marcel Wójciga (FP Suszec).

Podokręg Tychy – Wola – trener Michał Goryczka.
Zawodnicy: Patryk Borgieł (LKS Frydek), Patryk Dzida (LKS Rudołtowice-Ćwiklice), Szymon Kotyrba (GTS Bojszowy), Bartłomiej Kowalczyk (Unia Bieruń Stary), Kacper Kozłowski (UKS SPS Wola), Nikodem Minkiewicz (LKS Rudołtowice-Ćwiklice), Adam Noras (GTS Bojszowy), Antoni Odelga (Unia Bieruń Stary), Oskar Rom (UKS SPS Wola), Filip Stalmach (Znicz Jankowice), Bartek Stanowski (Znicz Jankowice), Paweł Tomala (UKS SPS Wola), Franek Trela (LKS Rudołtowice-Ćwiklice), Wiktor Twardziak (UKS SPS Wola), Nikodem Utrata (Znicz Jankowice), Arkadiusz Wojciech (LKS Rudołtowice-Ćwiklice).

Kadry kolejnych Podokręgów podamy wkrótce.

UWAGA: prosimy rodziców uczestników o wypełnienie poniższych WYMAGANYCH dokumentów, zabranie ich ze sobą na pierwszy trening i przekazanie Trenerom prowadzącym. 

#KopalniaTalentów #DążymyDoMistrzostwa #ŚLAPU11 #JednaDrużyna