ŚLAP U-11

Kolejny etap Dni Talentów - Finał w Woli

28/06/2021 07:51

Śląski Związek Piłki Nożnej zaprasza zawodników oraz rodziców na finałowy etap Dni Talentów w ramach programu Śląskiej Akademii Piłkarskiej, której celem jest wyrównanie szans zawodniczek i zawodników z rocznika 2010 z małych ośrodków szkoleniowych poprzez dostęp do profesjonalnego treningu.


Po Dniach Talentów w terminach 21.06 w Olsztynie, 22.06 w Wilkowicach oraz 24.06 w Suszcu na podstawie testów oraz gier sprawdzających wybrano 49 zawodników na kolejny - finałowy etap Dni Talentów.

Już w środę  30 czerwca na boisku LKS Sokół Wola, ul. Pszczyńska 7 zobaczymy w akcji najlepszych 11-latków wyłonionych z naboru i zajęć treningowych. Zbiórka zawodników o godzinie 17.00.

Dla wszystkich uczestników - zawodników i rodziców - przewidujemy posiłek.

Lista zawodników:

lp. Nazwisko,  imię Lokalizacja
1. Langer Jakub Świerklany
2. Bladocha Jakub Kamyk
3. Legut Piotr Wilkowice
4. Sprownik Oliwier Wiślica
5. Pańczyk Paweł Świerklany
6. Soduś Adam Świerklany
7. Odelga Antonii Wola
8. Komędera Bartłomiej Dankowice
9. Tokarski Marcel Kamyk
10. Zok Gabriel Pawonków
11. Kurzak Filip Żelisławice
12. Kliś Olaf Gilowice
13. Mucha Igor Gilowice
14. Kowalczyk Bartłomiej Wola
15. Michel Krzysztof Świerklany
16. Osadnik Nikodem Pawonków
17. Kędzia Bartłomiej Pawonków
18. Pieśla Maksymilian Gilowice
19. Wójcik Igor Studzienna
20. Tomala Paweł Wola
21. Bieniek Marcel Toszek
22. Janocha Filip Olsztyn
23. Kosętka Filip Olsztyn
24. Kotas Filip Olsztyn
25. Sosnowski Adam Olsztyn
26. Brol Dawid Pawonków
27. Ćwięczek Paweł Zendek
28. Kuwak Paweł Zendek
29. Cybulski Bartosz Dankowice
30. Janik Oskar Wiślica
31. Gajer Oskar Suszec
32. Gałuszka Hubert Świerklany
33. Kretek Maciej Świerklany
34. Lubczyński Julian Kamyk
35. Pikuła Gracjan Kamyk
36. Solus Szymon Kamyk
37. Kurzak Nikodem Żelisławice
38. Jeziorny Szymon Zendek
39. Stopa Mikołaj Wiślica
40. Nyga Igor Wiślica
41. Wójciga Marcel Suszec
42. Niedziela Bartosz Suszec
43. Uryasz Igor Toszek
44. Dzida Patryk Wola
45. Szlązak Antoni Kamyk
46. Duda Gabriel Żelisławice
47. Cader Jan Suszec
48. Zieliński Adrian Gilowice
49. Klimczyk Aleksander Żelisławice

#KopalniaTalentów #GramyCałyRok #DążymyDoMistrzostwa #ŚLAPU11