Konferencja prasowa i losowanie przed Turniejem Silesia Cup 2024

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID NUho2-PPm1s

Na konferencji prasowej zapowiadającej V Silesia Cup – Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego odsłonięto kulisy tegorocznej rywalizacji adeptów piłki nożnej w wieku od 9 do 12 lat!

poniedziałek, 27 maj 2024 15:13

31 maja Śląski ZPN będzie nieczynny

Uprzejmie informujemy, że ze wzgledu na organizację Silesia Cup - Turnieju piłki nożnej dla dzieci o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego, siedziba Śląskiego Związku Piłki Nożnej będzie w piątek 31 maja 2024 r. nieczynna. Za ewentualne niedogodności serdecznie przepraszamy. 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową przed Turniejem Silesia Cup. Konferencja odbędzie się we wtorek 28 maja 2024 o godz. 13:30 w niecce areny głównej Stadionu Śląskiego w Chorzowie.  

poniedziałek, 27 maj 2024 11:01

Celem jest III liga

Międzynarodówka z Podbeskidzia II czeka na rywala do gry w barażach.

sobota, 25 maj 2024 19:48

Poznaliśmy pierwszego barażowicza

Na 3. kolejki przed końcem rozgrywek ligowych w II grupie IV ligi mieliśmy spotkanie na szczycie. Zajmująca drugie miejsce Polonia Łaziska Górne podejmowała liderujące Podbeskidzie II.

W Szczyrku w Podokręgu Bielsko-Biała odbyło się dziś wyjazdowe zebranie Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. 

Za nami przedostatnie spotkanie w ramach kwalifikacji do turnieju finałowego o Puchar Kazimierza Deyny. Wyjazdowe zwycięstwo 2:0 naszej reprezentacji U14 z Opolskim ZPN zapewniło nam już awans na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, co bardzo nas cieszy!

Strona 1 z 621