Związku z urlopem biuro podokręgu w dniach od 01.08 – 10.08.2025 będzie nieczynne.
GKS Rozbark świętował Jubileusz
W minioną sobotę kiedy pierwsza drużyna walczyła o okręgówkę w Brzeziny na Rozbarku odbył się jubileusz 80-lecia GKS Rozbarku Bytom oraz 10-lecie Akademii. Gratulujemy! Fotki: https://tiny.pl/k8_hhb98d






