Zawodniczki Akademia Raków wygrały rywalizację w Śląskiej I Lidze Młodziczek U-13. Gratulujemy!
Symboliczny dyplom oraz nagrody rzeczowe za zwycięstwo w rozgrywkach wręczył Wiceprezes Śląski Związek Piłki Nożnej a jednocześnie Prezes Prezydium Podokręg Częstochowa Śląskiego ZPN, Artur Szymczyk.
Podopieczne duetu Magdalena Kapała – Justyna Wójcik w rozgrywkach wywalczyły 32 punkty na co złożyło się 10 zwycięstw, 2 remisy oraz 3 porażki. Częstochowianki zdobyły 60 bramek, tracąc 33.
Zdjęcie: Marcin Maciąg






