Podokręg Racibórz Śląskiego ZPN informuje, że rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń drużyn do rozgrywek piłkarskich sezonu 2026/2027.
Kluby proszone są o wypełnienie i przesłanie deklaracji zgłoszeniowej w terminach wskazanych w formularzu:
- do 30 czerwca 2026 r. – drużyny seniorskie,
- do 31 lipca 2026 r. – drużyny młodzieżowe.
Deklaracja zgłoszeniowa dostępna jest w załączniku.
Terminy rozgrywek
- Start rozgrywek Klasy A oraz Klasy B planowany jest na 15 sierpnia 2026 r.
- Runda wstępna Poltent Pucharu Polski planowana jest na 8 sierpnia 2026 r. Termin ten uzależniony jest od liczby drużyn zgłoszonych do rozgrywek pucharowych.
Prosimy o terminowe przesyłanie deklaracji.






