Wesoły i pełnych wiosennego nastroju Świąt Wielkiej Nocy życzy Prezes Tomasz Wyszyński wraz z całym Prezydium Podokręgu Bytom Śl.ZPN.
GKS Rozbark świętował Jubileusz
W minioną sobotę kiedy pierwsza drużyna walczyła o okręgówkę w Brzeziny na Rozbarku odbył się jubileusz 80-lecia GKS Rozbarku Bytom oraz 10-lecie Akademii. Gratulujemy! Fotki: https://tiny.pl/k8_hhb98d






