120-lecie LKS-u Tworków

16 cze 2025

LKS Tworków świętuje 120-lecie. Serdecznie gratulujemy jubileuszu i życzymy wielu sukcesów.

Pamiątkowy grawerton, voucher na 1200 zł oraz worek piłek wręczył Wiceprezes Śl. ZPN Jarosław Bryś w asyście Wiceprezesa Podokręgu Racibórz Śląskiego ZPN Mariana Bartosza.

Odznaczono także zasłużonych działaczy.

Złote Honorowe Odznaki Śl. ZPN otrzymali: Zygmunt Gajda, Franciszek Krakowczyk, Jan Kubik; srebrne: Tadeusz Czyż, Arnold Lasak, Eryka Piszczan, Rajmjnd Piszczan. Joachim Rossa, Ireneusz Wszołek; brązowe: Gabriel Bobrowski, Jarosław Burger, Marcin Fojcik, Bożena Gawlina, Dawid Gawlina.

Pamiątkowy puchar od Stowarzyszenia LZS wręczył Stefan Ekiert (Honorowy Prezes Podokręgu Racibórz Śl. ZPN).

Uroczystość miała miejsce w przerwie meczu derbowego LKS Tworków 4:1 LKS Krzyżanowice. Był to ostatni mecz sezonu 2024/2025. A już niebawem kolejna część obchodów jubileuszu.

 

 

Fot. M Photography / LKS Tworków

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa zakończyły sezon w InterHall 1. Lidze Śląskiej - IV liga śląska na 2. miejscu co zagwarantowało zespołowi udział w barażach o awans do III ligi, w którym to rywalem będzie 2. zespół opolskiej IV ligi, Ruch Zdzieszowice. Spotkanie odbędzie...

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała wraca do Betclic 1. ligi - gratulujemy awansu! W decydującym meczu sezonu "Górale" pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:1 i po dwuletniej przerwie świętują powrót na zaplecze Ekstraklasy. Bielszczanie zabrali się do roboty od pierwszego gwizdka....