40-lecie Gwarka Ornontowice

27 paź 2025

GKS Gwarek Ornontowice świętował 40-lecie. Gratulujemy jubileuszu i życzymy wielu sukcesów!

Podczas uroczystości Wiceprezes Podokręgu Zabrze Śl. ZPN Tomasz Kulczycki wraz z Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Śl. ZPN Herbertem Jattą przekazali na ręce Wiceprezesa klubu Łukasza Nieużyły pamiątkowy puchar oraz worek piłek, a także wygłosili okolicznościowe przemówienia.

Nie zabrakło również wyróżnień dla osób, które swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniły się do rozwoju  klubu i lokalnej piłki nożnej.

Srebrną Odznakę Honorową PZPN otrzymał Łukasz Nieużyła.

Złotą Odznakę Honorową Śl. ZPN otrzymała Helena Twardoch; srebrne: Robert Kwarciński, Piotr Michalak, Andrzej Musiał, Paweł Nieradzik, Grzegorz Sikora; brązowe: Dawid Bończyk, Katarzyna Gluch, Bogusława Muras, Tomasz Wawrzeń, Mateusz Zdrzałek.

Podczas uroczystości wręczono także okolicznościowe statuetki sponsorom oraz przedstawicielom samorządu, w podziękowaniu za wieloletnie wsparcie i zaangażowanie w rozwój klubu.

 

 

Fot. GKS Gwarek Ornontowice 

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...