LKS Źródło Kromołów obchodził jubileusz 80-lecia. Z tej okazji przygotowano uroczyste obchody, podczas których wręczono odznaczenia oraz podziękowania zasłużonym działaczom, członkom obecnego zarządu, a także osobom, które w przeszłości były związane z Klubem. Na początku uroczystości Prezes Klubu LKS Źródło Kromołów Kazimierz Miśta przywitał wszystkich gości i wręczył każdemu upominki .
Swoją obecnością jubileusz uświetnili Prezes Podokręgu Sosnowiec Śl.ZPN Józef Grząba oraz Wiceprezes Podokręgu Sosnowiec Śl.ZPN Jan Pawłowski. Podczas ceremonii wygłosili okolicznościowe przemówienia, a także wręczyli pamiątkowe upominki. Prezes Józef Grząba wręczył także w imieniu Prezesa Śl.ZPN Henryka Kuli pamiątkowy grawerton, worek piłek i voucher na kwotę 800 zł.
Złotą Odznakę Honorową Śl.ZPN otrzymał : Marek Surowiec.
Srebrne Odznaki Honorowe Śl.ZPN otrzymali: Michał Gajewicz, Mariusz Golenia, Łukasz Zamora.
Brązowe Odznaki Honorowe Śl.ZPN otrzymali: Dawid Barczyk, Dawid Janoska, Damian Kot, Krystian Kowalik, Mateusz Sokołowski, Bartosz Wacławik.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Wiceprezydent Zawiercia – Bogdan Janikowski, Starosta Zawierciański – Teresa Mucha-Popiel, Członek Zarządu Powiatu w Zawierciu – Małgorzata Machura, były Prezydent Zawiercia Witold Grim, Prezes Podokręgu Sosnowiec Śl.ZPN – Józef Grząba Śl.ZPN, Wiceprezes Podokręgu Sosnowiec Śl. ZPN – Jan Pawłowski oraz przedstawiciele środowiska sportowego, sponsorzy i partnerzy klubu.
Gratulujemy jubileuszu 80-lecia istnienia i życzymy klubowi LKS Źródło Kromołów kolejnych owocnych lat, które nadal będą przyczyniać się do rozwoju lokalnego futbolu!