Festiwal Piłkarski dla Dziewczyn już 12 czerwca w Bielsku-Białej – zapraszamy!

8 cze 2026

Już 12 czerwca 2026 roku Stadion Miejski w Bielsku-Białej stanie się areną wyjątkowego wydarzenia skierowanego do najmłodszych miłośniczek sportu. W ramach programu „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku” odbędzie się Festiwal Piłkarski dla Dziewczyn, którego celem jest promocja piłki nożnej wśród dziewcząt poprzez aktywną zabawę i sportową integrację. Udział jest bezpłatny! 

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie, które dedykowane jest głównie uczennicom klas I-III Szkół Podstawowych z województwa śląskiego, które nie miały wcześniej kontaktu z piłka nożną. Ale oczywiście zaproszenie kierujemy do wszystkich!

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Rychlińskiego 21. Na uczestniczki czekać będą liczne atrakcje sportowe, konkursy z nagrodami oraz strefy aktywności przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach. Festiwal będzie doskonałą okazją do pierwszego kontaktu z piłką nożną, rozwijania sportowych pasji oraz spędzenia czasu w gronie rówieśniczek.

Zobaczcie TUTAJ jak wspaniale bawiliśmy się podczas Festiwalu dla dziewczyn w Świętochłowicach w 2025 roku. 

Dodatkową atrakcją będzie możliwość zobaczenia trofeum Mistrzostw Świata FIFA Kobiet U20 2026. Bielsko-Biała jest jednym z miast gospodarzy tej wspaniałej imprezy.

Program „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku” to inicjatywa Polskiego Związku Piłki Nożnej, której celem jest zachęcanie dziewcząt do aktywności fizycznej i odkrywania możliwości, jakie daje futbol. Festiwale organizowane w całym kraju od lat cieszą się dużym zainteresowaniem i stanowią ważny element rozwoju piłki kobiecej.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie dziewczynki, które chcą przeżyć sportową przygodę w wyjątkowej atmosferze.

Festiwal Piłkarski dla Dziewczynek

  • Data: 12 czerwca 2026 r. (piątek)
  • Godzina rozpoczęcia: 10:00
  • Miejsce: Stadion Miejski w Bielsku-Białej, ul. Rychlińskiego 21

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

Natomiast 9 czerwca 2026 o godz. 13:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zostanie rozegrany mecz towarzyski kobiecych reprezentacji U20 Polska – Meksyk.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania – wstęp jest także bezpłatny!

Przedstawicieli mediów uprzejmie informujemy, że nie prowadzimy procesu akredytacyjnego na mecz. 

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...

Festiwal dla dziewczyn zawitał do Sosnowca

Festiwal dla dziewczyn zawitał do Sosnowca

Festiwal piłkarski dla dziewczyn odbył się dziś w Sosnowcu na stadionie KKS Czarni Antrans Sosnowiec. Dziękujemy, że byłyście z nami! Była doskonała zabawa i moc atrakcji - konkursy, animacje, super nagrody, a wstęp był oczywiście bezpłatny. Konkurecje sportowe...

Memoriał Ireny Półtorak odbył się w Sosnowcu

Memoriał Ireny Półtorak odbył się w Sosnowcu

Memoriał Ireny Półtorak z udziałem 8 zespołów klubowych U13 dziewcząt odbył się w Sosnowcu na stadionie KKS Czarni Antrans Sosnowiec. Dziękujemy wszystkim wspaniałym zespołom i szkoleniowcom za udział w turnieju i fantastyczną grę! A rodzicom za gorący doping! Na...