Henryk Kula pozostaje Prezesem Śląskiego Związku Piłki Nożnej

29 kwi 2025

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Śl. ZPN odbyło się dziś w sali centrum konferencyjnego Superauto.pl Stadion Śląski, na którym wybrano nowe władze Śl. ZPN na lata 2025-2029.

GALERIA ZDJĘĆ >>>TUTAJ<<<

W Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym Delegatów Śl. ZPN wzięło udział 111 delegatów. W Zebraniu uczestniczyli również: Wiceprezes PZPN Wojciech Cygan i Honorowy Prezes Śl. ZPN Rudolf Bugdoł.

Zebranie rozpoczęło się minutą ciszy w celu uczczenia pamięci zmarłych działaczy, piłkarzy, trenerów i sędziów w latach 2020-24.

Przewodniczącym Zebrania został wybrany Gerarda Przybyła, Wiceprzewodniczącym Bogusław Walica, Sekretarzami byli Arkadiusz Grzywaczewski i Marek Demko.

Prezes Henryk Kula przedstawił sprawozdanie Zarządu za lata 2020-2024, w którym podziękował wszystkim za pracę na rzecz śląskiej piłki.

Po wystąpieniu Prezesa Kuli głos zabrał Herbert Jatta – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Śl. ZPN, który przedstawił sprawozdanie za lata 2020-2024.

Walne Zebranie wybrało na Prezesa Śl. ZPN – Henryka Kulę – Bardzo dziękuję za zaufanie i jestem przekonany, że wszyscy razem będziemy tworzyć jeszcze silniejszy Śląski Związek Piłki Nożnej. – powiedział.

Zarząd został w następującym składzie:

Henryk Kula, Jarosław Bryś, Leszek Brzoza, Józef Grząba, Marek Kubica, Tomasz Kulczycki, Grzegorz Morkis, Dariusz Mrowiec, Krzysztof Olczyk, Andrzej Paulus, Gerard Przybyła, Małgorzata Sędzimir-Pszowska, Seweryn Siemianowski, Andrzej Starzyński, Piotr Swoboda, Tomasz Szczerba, Arkadiusz Szymanek, Artur Szymczyk, Bogusław Walica, Teodor Wawoczny, Tomasz Wyszyński, Piotr Zorzycki.

Komisja Rewizyjna została wybrana w następującym składzie: Henryk Bryzek, Marek Demko, Stefan Ekiert, Herbert Jatta Bogumił Markiel, Janusz Mędrzak, Grzegorz Pytel.

Serdecznie gratulujemy wybranym i życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającej się kadencji!

Dziękujemy Delegatkom i Delegatom za udział w Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym Delegatów Śl. ZPN.

 

Powołania na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+

Powołania na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników powołanych na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+, który odbędzie się w dniach 25 - 28 czerwca 2026 roku w Bydgoszczy. Gratulujemy i życzymy powodzenia! Lista powołanych zawodników: 1. Bledzewski...

Jubileusz 80-Lecia KS Rybak Ciasna

Jubileusz 80-Lecia KS Rybak Ciasna

KS Rybak Ciasna obchodził jubileusz 80-lecia - serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Wszystko zaczęło się od Mszy Świętej w Kościele w intencji wszystkich działaczy, zawodników, trenerów, sympatyków, oraz zasłużonych osób. Po mszy był pochód prosto na...

Sezon podsumowany. Piłkarskie święto w Podokręgu Rybnik Śl.ZPN

Sezon podsumowany. Piłkarskie święto w Podokręgu Rybnik Śl.ZPN

To było prawdziwe piłkarskie święto w Podokręgu Rybnik Śląskiego Związku Piłki Nożnej! Dziękujemy, że byliście z nami! A sponsorom i partnerom dziękujemy za wsparcie! O godz. 13:00 odbył się mecz Sokół Chwałęcice – Polonia Marklowice. Wynik meczu 2:2. Do Ligi...