Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników powołanych na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+, który odbędzie się w dniach 25 – 28 czerwca 2026 roku w Bydgoszczy.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Lista powołanych zawodników:
1. Bledzewski Andrzej (br)
2. Kwiatkowski Szymon (br)
3. Kapias Szymon
4. Tukaj Daniel
5. Grzyb Wojciech
6. Kwiek Aleksander
7. Jakosz Grzegorz
8. Polarz Marcin
9. Adamski Ireneusz
10. Mazur Michał
11. Markowski Krzysztof
12. Czerwiec Ryszard
13. Madeja Mirosław
14. Przybylski Mariusz
15. Malinowski Piotr
16. Radzewicz Marcin
17. Kowalczyk Paweł
18. Sikora Adrian
19. Sikora Mieczysław
20. Pikuta Bogdan
Sztab szkoleniowy: trener Bartłomiej Bobla, II trener Wojciech Grzyb, kierownik Rafał Wita.
Przypomnijmy Reprezentacja Śląskiego ZPN Oldbojów 42+ awansowała z 1. miejsca do finałowego turnieju Mistrzostw Polski Oldbojów 42+, prezentując świetną formę w kwalifikacjach na Dolnym Śląsku. Więcej TUTAJ






