Program Klub edycja 2025 – Dotacje dla NGO

20 lut 2025

Masz świetny pomysł na rozwój swojego klubu, ale brakuje Ci funduszy? Mamy coś dla Ciebie! Rusza nabór wniosków w ramach Rządowego Programu „Klub” edycja 2025, dzięki któremu możesz otrzymać dofinansowanie na rozwój klubu.

 

Na co możesz przeznaczyć dofinansowanie?

– Wynagrodzenie trenerów – zapewnij swoim zawodnikom profesjonalne wsparcie!

– Zakup sprzętu sportowego – inwestuj w nowoczesny sprzęt, który pomoże poprawić wyniki sportowe.

– Sportowy obóz – zorganizuj obóz wyjazdowy dla Twojego Klubu.

 

Wymagania:

–  Klub założony od minimum 3 lat (działający w formie stowarzyszenia

–  organizacja prowadzi treningi dla dzieci i młodzieży do 18-go roku życia

–  organizacja nie uzyskała więcej niż 250 000 zł dotacji ze środków publicznych

–  w obecnej edycji nie ma wymogu załączania sprawozdania finansowego

 

Kiedy składać wniosek? Czas na aplikację mija 28.03.2025, więc nie czekaj i weź sprawy w swoje ręce! Z uwagi na konkurs ofert, nie warto czekać do końca terminu.

Nie obawiaj się, że nigdy nie aplikowałeś w tego typu programach – w ramach współpracy zajmujemy się opracowaniem wniosku, aktualizacją oraz rozliczeniem dotacji. Gdybyś na etapie realizacji potrzebował również wsparcia merytorycznego jesteśmy do dyspozycji.

Pamiętaj – prowizja jest płatna tylko w przypadku, gdy Twój wniosek o dofinansowanie zostanie pozytywnie rozpatrzony. To bezpieczna opcja, która pozwala Ci na ubieganie się o środki bez ryzyka. Prowizja wynosi 10% od przyznanego dofinansowania.

 

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Tel: 606 648 744, 504 197 289

E-mail: kontakt@dotacjedlango.pl

 

Nie zwlekaj, zgłoś swój klub już teraz i daj mu szansę na rozwój!

Komunikat 16/2026

Komunikat 16/2026

Komunikat Komisji ds. Rozgrywek i Komisji Dyscypliny.

Obsada sędziowska

Obsada sędziowska

Przedstawiamy obsadę sędziowską na najbliższe mecze.

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...

Komunikat 15/2026

Komunikat 15/2026

Komunikat Komisji ds. Rozgrywek i Komisji Dyscypliny.