Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska – Holandia kobiet w Gdańsku

5 lut 2026

Reprezentacja Polski kobiet zagra 3 marca 2026 roku z Holandią w meczu kwalifikacji do mistrzostw świata. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 na Polsat Plus Arena Gdańsk. Informujemy, że ruszyła już sprzedaż biletów na ten mecz. Zapraszamy na stadion!

Już 3 marca 2026 roku reprezentacja Polski kobiet rozegra pierwsze spotkanie w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. Rywalkami podopiecznych selekcjonerki Niny Patalon będą reprezentantki Holandii. Spotkanie tradycyjnie zostanie rozegrane na Polsat Plus Arena Gdańsk.

Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpoczęła się 2 lutego za pośrednictwem portalu Łączy nas piłka: https://bilety.laczynaspilka.pl/

Bilety grupowe na mecz z Holandią!

PZPN przygotował ofertę specjalną dla zorganizowanych grup dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przy grupie liczącej minimum 20 osób, cena za bilet ulgowy wynosi 5 zł, natomiast dla dorosłych 10 zł. 

W przypadku pytań prośba o kontakt: bilety@pzpn.pl.

Szczegółowy harmonogram, zasad zakupu oraz dostępnych kategorii cenowych znajdują się w poniższym załączniku.

Informujemy, że w dniu meczu będzie również możliwy zakup biletów na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk w godzinach 16:00-19:00.

Zapraszamy na stadion do wspierania reprezentacji Polski kobiet!

Łączy nas piłka!

 

Fot: PZPN

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa zakończyły sezon w InterHall 1. Lidze Śląskiej - IV liga śląska na 2. miejscu co zagwarantowało zespołowi udział w barażach o awans do III ligi, w którym to rywalem będzie 2. zespół opolskiej IV ligi, Ruch Zdzieszowice. Spotkanie odbędzie...

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała wraca do Betclic 1. ligi - gratulujemy awansu! W decydującym meczu sezonu "Górale" pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:1 i po dwuletniej przerwie świętują powrót na zaplecze Ekstraklasy. Bielszczanie zabrali się do roboty od pierwszego gwizdka....