Śląska Liga Maluchów dobiegła końca

22 gru 2024

Football-on w Rudzie Śląskiej odbyła się ostatnia kolejka Śląskiej Ligi Maluchów pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Nożnej. 4 weekendy rywalizacji, 4 kategorie wiekowe, 1500 maluchów, 115 zespołów, które doskonale bawiły się w tym wyjątkowym turnieju.

 

– Bardzo pozytywnie zaskoczył nas odzew na nasze zaproszenie. Sporo drużyn z innych Podokręgów Śl.ZPN zgłosiło chęć udziału w naszej lidze. Cieszymy się z objęcia rozgrywek patronatem Śląskiego Związku Piłki Nożnej, co dodało prestiżu Śląskiej Lidze Maluchów. A zamieszczenie informacji o niej na stronie internetowej i w social mediach związku sprawiło, że dotarła do wielu zainteresowanych klubów. Dzieciaki świetnie się bawiły, a frekwencja była znakomita. Mieliśmy także okazję gościć wielu przedstawicieli świata polityki. – podkreśla organizator Śląskiej Ligi Maluchów Łukasz Pisarek.

Medale i puchary wręczali uczestniczkom i uczestnikom mi.in. Henryk Kula – Prezes Śl.ZPN i Łukasz Pisarek – Prezes Stowarzyszenia Football-on Ruda Śląska.

Impreza została dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...