Spotkanie klubów Klasy Okręgowej

24 lip 2025

Wczoraj o godz. 17:00 w siedzibie Śl. ZPN odbyło się spotkanie organizacyjne III ligi śląskiej gr. Katowice-Sosnowiec. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele 11 z 16 klubów, które będą rywalizowały w Klasie Okręgowej w sezonie 2025/26.
Spotkanie słowem wstępu rozpoczął Prezes Podokręgu Katowice Teodor Wawoczny, a następnie przekazał głos Koordynatorowi ds. Rozgrywek w Podokręgu Bogusławowi Czerwonce oraz Wiceprezesowi Podokręgu ds. Dyscypliny Tadeuszowi Bizoniowi. Na spotkaniu obecny był również Prezes Podokręgu Sosnowiec Józef Grząba.
Przypomniane zostały najważniejsze zasady co do organizacji meczów domowych, a szczególnie rozgrywanych przy sztucznym oświetleniu. Dodatkowo zostały poruszone kwestie zmian terminów w systemie extranet. Omówiono również sprawy dyscyplinarne i sytuacje niepożądane podczas meczów, których mamy nadzieje będzie jak najmniej.
Komunikat 16/2026

Komunikat 16/2026

Komunikat Komisji ds. Rozgrywek i Komisji Dyscypliny.

Obsada sędziowska

Obsada sędziowska

Przedstawiamy obsadę sędziowską na najbliższe mecze.

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...

Komunikat 15/2026

Komunikat 15/2026

Komunikat Komisji ds. Rozgrywek i Komisji Dyscypliny.