Spotkanie świąteczne klubów Podokręgu Tychy Śl.ZPN

19 gru 2025

Wczoraj odbyło się spotkanie świąteczne klubów Podokręgu Tychy Śl.ZPN w Zajeździe Jajosty.

Na spotkaniu Prezes Śląskiego ZPN Henryk Kula i Prezes Podokręgu Tychy Śl.ZPN Piotr Swoboda wręczyli okazałe statuetki zasłużonym działaczom. Otrzymali je panowie: Edward Urbańczyk, Alojzy Zakrajewski, Zbigniew Pustelnik, Andrzej Wojtanowicz i Jan Szłapa.

Prezes Henryk Kula wręczył także akt nadania i medal z okazji 105-lecia Śl.ZPN, Prezesowi Piotrowi Swobodzie.

Wylosowano także gospodarza finału Poltent Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy, który odbędzie się w przyszłym roku w Pawłowicach.

Nie zabrakło życzeń świątecznych i łamania się opłatkiem.

Dziękujemy za przybycie i życzymy zdrowych i radosnych świąt!

.

 

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...