Zebranie Klubów w Podokręgu Bytom Śląskiego ZPN

27 lut 2025

W Urzędzie Miasta Bytom odbyło się Zebranie Klubów Podokręgu Bytom Śl. ZPN. Gratulujemy Tomaszowi Wyszyńskiemu wyboru na funkcję Prezesa Podokręgu, którą będzie pełnił po raz trzeci i życzymy powodzenia. Wybrano także Delegatów i Prezydium Podokręgu Bytom.

 

W zebraniu, które prowadzili Tomasz Wyszyński – Prezes Podokręgu Bytom oraz Piotr Zorzycki – Członek Prezydium Podokręgu Bytom, wzięło udział 31 delegatów. Na początku zebrania klubów Podokręgu wybrano Komisję Mandatowo – Skrutacyjną w składzie: Marcin Kocot, Kacper Sroka, Piotr Jonecko.

W zebraniu, które prowadzili Tomasz Wyszyński – Prezes Podokręgu Bytom oraz Piotr Zorzycki – Członek Prezydium Podokręgu Bytom, wzięło udział 31 delegatów. Na początku zebrania klubów Podokręgu wybrano Komisję Mandatowo – Skrutacyjną w składzie: Marcin Kocot, Kacper Sroka, Piotr Jonecko.

Prezes Tomasz Wyszyński przedstawił sprawozdanie z minionych 4 lat i opowiedział o planach na kolejną kadencję. Prezes Śląskiego ZPN Henryk Kula wprowadził w nowe projekty dotyczące głównie młodzieżowej piłki, które pojawią się w najbliższym czasie.

Wybrano Członków Prezydium Podokręgu: Henryk Bryzek, Tomasz Czornik, Ireneusz Plaza, Ryszard Rabsztyn, Tomasz Stefankiewicz, Piotr Zorzycki, Tomasz Wyszyński.

Dokonano także wyboru Delegatów na Walne Zebranie Śląskiego ZPN: Henryk Bryzek, Tomasz Czornik, Ireneusz Plaza, Ryszard Rabsztyn, Adam Wandzik, Wojciech Wróbel, Piotr Zorzycki, Tomasz Wyszyński.

Obecni byli także: Małgorzata Sędzimir-Pszowska – Dyrektor Biura Zarządu Śl.ZPN, Danuta Drabik-Martowicz – Kierownik ds. mediów i marketingu Śl.ZPN, Adrian Froehlich – Kierownik biura Podokręgu Bytom Śl.ZPN.

Serdecznie dziękujemy za przybycie na zebranie klubów!

Gala w Podokręgu Bytom z okazji 105-lecia Śląskiego ZPN jest planowana na początku kwietnia.

Powołania na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+

Powołania na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników powołanych na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+, który odbędzie się w dniach 25 - 28 czerwca 2026 roku w Bydgoszczy. Gratulujemy i życzymy powodzenia! Lista powołanych zawodników: 1. Bledzewski...

Jubileusz 80-Lecia KS Rybak Ciasna

Jubileusz 80-Lecia KS Rybak Ciasna

KS Rybak Ciasna obchodził jubileusz 80-lecia - serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Wszystko zaczęło się od Mszy Świętej w Kościele w intencji wszystkich działaczy, zawodników, trenerów, sympatyków, oraz zasłużonych osób. Po mszy był pochód prosto na...

Sezon podsumowany. Piłkarskie święto w Podokręgu Rybnik Śl.ZPN

Sezon podsumowany. Piłkarskie święto w Podokręgu Rybnik Śl.ZPN

To było prawdziwe piłkarskie święto w Podokręgu Rybnik Śląskiego Związku Piłki Nożnej! Dziękujemy, że byliście z nami! A sponsorom i partnerom dziękujemy za wsparcie! O godz. 13:00 odbył się mecz Sokół Chwałęcice – Polonia Marklowice. Wynik meczu 2:2. Do Ligi...