105-lecie LKS-u Ruda Kozielska

2 sie 2025

LKS Ruda Kozielska świętował hucznie jubileusz 105-lecia. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Pamiątkowy grawerton, worek piłek i voucher na kwotę 1050 zł wręczył Prezesowi Klubu Wojciechowi Węglorzowi, Prezes Śląskiego ZPN Henryk Kula.

Prezes Śl. ZPN odznaczył także wybitnych działaczy z podziękowaniem za ich trud i wkład w rozwój śląskiej piłki.

Złotą Odznakę Honorową Śląskiego ZPN otrzymali Andrzej Kubik i Wolfgang Stronczyński; srebrną: Sławomir Janik i Piotr Wolf; brązową: Roman Klimek, Piotr Konieczny i Józef Kurcz.

Złotą Odznakę Honorową otrzymali Herbert Goldman i Teodor Mazurek, a srebrną Herbert Miera.

Ogromnie się cieszymy, że najmłodsi mogli skorzystać z atrakcji naszej Akcji Lato, na którą zaprosiliśmy wraz z Partnerami – Firmami KSSE i Poltent.

Klub świętował jubileusz podczas pełnego atrakcji trzydniowego festynu. Każdy znalazł coś dla siebie – była muzyka, konkursy, mecze a nawet uroczysta msza święta.

Fot. LKS Ruda Kozielska

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...