75-lecie LKS-u Warta Kamieńskie Młyny

19 sie 2025

LKS Warta Kamieńskie Młyny świętował 75-lecie! Gratulujemy jubileuszu i życzymy wielu sukcesów!

Okolicznościowy grawerton, worek piłek i voucher na 750 zł przekazał Prezesowi Klubu w imieniu Prezesa Śl.ZPN Henryka Kuli, Prezes Podokręgu Lubliniec Śl.ZPN Krzysztof Olczyk.

Prezes Olczyk odznaczył także wyróżniających się działaczy klubowych. Srebrne Odznaki Honorowe Śląskiego ZPN otrzymali: Dominik Burzyk, Adrian Kuszka, Grzegorz Miketa, Szymon Płaszczymąka, Damian Ślęzok, Henryk Wawrzynek; złote: Krzysztof Budny, Sebastian Golda, Adam Janecki, Ginter Janecki, Marek Kasierot, Edward Klyta, Roman Klyta, Jacek Krzywoń, Marek Matyl, Tomasz Nita, Alfred Płaczek, Konrad Tkocz, Szczepan Wojsyk, Edward Zok.

Fot. W Małym Obiektywie Piłkarskim 

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa zakończyły sezon w InterHall 1. Lidze Śląskiej - IV liga śląska na 2. miejscu co zagwarantowało zespołowi udział w barażach o awans do III ligi, w którym to rywalem będzie 2. zespół opolskiej IV ligi, Ruch Zdzieszowice. Spotkanie odbędzie...

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała wraca do Betclic 1. ligi - gratulujemy awansu! W decydującym meczu sezonu "Górale" pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:1 i po dwuletniej przerwie świętują powrót na zaplecze Ekstraklasy. Bielszczanie zabrali się do roboty od pierwszego gwizdka....