80-lecie LKS-u Łąka

15 wrz 2025

LKS Łąka świętował jubielusz 80-lecia. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Pamiątkowy grawerton, worek piłek i voucher na kwotę 800 zł przekazał wraz ze słowami uznania i podziękowaniami za wiele lat wytężonej pracy na rzecz śląskiej piłki, Prezes Śląskiego ZPN Henryk Kula. Towarzyszył mu Grzegorz Morkis – Członek Zarządu Śl.ZPN.

Panowie wręczyli także wyróżniającym się działaczom klubu z Łąki, Honorowe Odznaki Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Złote otrzymali: Józef Michna, Andrzej Nowok, Kazimierz Pastor, Sylwester Pławecki, Stanisław Puchałka, Marian Rabaszowski, Marian Ryt i Stanisław Szewczulok; srebrne: Jadwiga Czerwieńska, Jerzy Czerwieński, Bolesław Danisz, Bogusław Duda, Andrzej Durok, Krzysztof Herok, Jolanta Manowska, Piotr Manowski, Jacek Przybyła, Jarosław Puchałka, Krzysztof Skorupka, Andrzej Stania, Joanna Sweryd, Tadeusz Sweryd; brązowe: Krystian Derniger, Dariusz Lazarek i Michał Ziebura.

 

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...