Akcja Lato odwiedziła Wisłę

29 cze 2025

Nasza wspaniała Akcja Lato odwiedziła Wisłę Jonidło na stadionie WSS WISŁA. Cudowne zabawy z piłką nożną, konkursy, talentiada, miniturniej i bogata strefa animacji czekały na milusińskich oczywiście bezpłatnie! W lipcu i sierpniu zapraszamy na kolejne Akcje Lato.

Zaprosiliśmy na nią z Partnerami: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. i Firmą Poltent.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Rodzinny piknik Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Wiśle był pełen radości, uśmiechu i sportowych emocji. Organizatorzy przygotowali bogaty program atrakcji, który przyciągnął zarówno najmłodszych, jak i dorosłych. W piątkowe popołudnie teren wydarzenia tętnił życiem. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w konkursach, grach oraz malowaniu buzi. Uśmiechy nie znikały, a atmosfera pełna była beztroski.

Jednym z głównych punktów programu była talentiada piłkarska, czyli seria sportowych wyzwań sprawdzających umiejętności techniczne, celność oraz zwinność młodych uczestników. Dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi piłkarze, sprawdzając swoje zdolności w konkurencjach przygotowanych przez doświadczonych trenerów. Z kolei dla bardziej zaawansowanych młodych zawodników zorganizowano pokazowy turniej piłkarski w kategorii Orlików, który przyciągnął nie tylko rodziców, ale i wielu kibiców.

Pani Ania, która razem z koleżankami gorąco dopingowała swojego 8-letniego syna podczas zmagań w talentiadzie, nie kryła radości z możliwości spędzenia czasu w tak aktywny sposób. – To wspaniała inicjatywa. Dzieci mają okazję nie tylko bawić się i rywalizować, ale także rozwijać swoje sportowe pasje. Patrząc na to, jak bardzo mój syn się angażuje, jak cieszy się każdym zdobytym punktem, jestem przekonana, że takie wydarzenia zostają w pamięci na długo. Poza tym, dla nas, rodziców, to też świetna okazja do spotkania się, rozmów i wspólnego kibicowania – podkreśliła pani Anna.

Oprócz sportowych emocji na uczestników czekały również kulinarne atrakcje. Przygotowano poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek, zdrowych przekąsek oraz słodkości, które skutecznie dodawały energii po sportowych zmaganiach.

Celem Akcji Lato jest nie tylko promocja piłki nożnej, ale przede wszystkim zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania czasu, budowania relacji rówieśniczych i integracji lokalnych społeczności. Z roku na rok zainteresowanie piknikami rośnie, co pokazuje, że takie wydarzenia są naprawdę potrzebne,

Tekst: Adam Kanik / beskidzkapilka.pl

Festiwal dla dziewczyn zawitał do Sosnowca

Festiwal dla dziewczyn zawitał do Sosnowca

Festiwal piłkarski dla dziewczyn odbył się dziś w Sosnowcu na stadionie KKS Czarni Antrans Sosnowiec. Dziękujemy, że byłyście z nami! Była doskonała zabawa i moc atrakcji - konkursy, animacje, super nagrody, a wstęp był oczywiście bezpłatny. Konkurecje sportowe...

Memoriał Ireny Półtorak odbył się w Sosnowcu

Memoriał Ireny Półtorak odbył się w Sosnowcu

Memoriał Ireny Półtorak z udziałem 8 zespołów klubowych U13 dziewcząt odbył się w Sosnowcu na stadionie KKS Czarni Antrans Sosnowiec. Dziękujemy wszystkim wspaniałym zespołom i szkoleniowcom za udział w turnieju i fantastyczną grę! A rodzicom za gorący doping! Na...

Zgłoszenia do rozgrywek kobiecych w sezonie 2026/2027

Zgłoszenia do rozgrywek kobiecych w sezonie 2026/2027

Komisje ds. Rozgrywek i Piłki Kobiecej Śląskiego Związku Piłki Nożnej informują, że do 15 czerwca 2026 roku przyjmują zgłoszenia do rozgrywek kobiecych w sezonie 2026/2027. Drużyny można zgłaszać poprzez poniższy...