Akcja Lato w Wilkowicach

2 cze 2025

Z okazji Dnia Dziecka nasza Akcja Lato zawitała do Wilkowic w Podokręgu Bielsko-Biała Śląskiego ZPN. Pogoda i frekwencja były wyśmienite. Towarzyszyli nam nasi Partnerzy – Firma POLTENT oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

 

Akcja Lato to wspaniałe zabawy z piłką nożną, miniturniej, bramka celnościowa, dmuchane boisko piłkarskie, strefa animacji i zdrowy poczęstunek. Nic więc dziwnego, że uśmiechy od ucha do ucha milusińskich  są zawsze gwarantowane!

 

Imprezę pod hasłem „Wszystkie dzieci nasze są”, połączoną z Piknikiem Rodzicielstwa Zastępczego, zorganizowali: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, Piecza Zastępcza – PCPR Bielsko-Biała, GOSiR Wilkowice. Wydarzenie wzbogaciła też Góralska Strefa Tradycji dzięki wsparciu Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi.

 

Dziękujemy, że byliście z nami!
Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...