Piast Gliwice Futsal zdobywcą Superpucharu Polski

28 sie 2025

W rozegranym w Świeciu meczu o Superpuchar Polski w futsalu Mistrz Polski Piast Gliwice Futsal wygrał 3-1 (2-0) ze zdobywcą Pucharu Polski Rekordem Bielsko-Biała.

Po raz pierwszy w historii klub Piast Gliwice Futsal zdobył Superpuchar Polski. Gratulujemy zawodnikom, trenerom oraz całemu sztabowi szkoleniowemu zdobycia tego prestiżowego trofeum. Życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach ligowych i pucharowych!

Piast Gliwice Futsal 3-1 Rekord Bielsko-Biała
Micuim 8, Tomasz Kriezel 13, 36 – Franco Spellanzon 39

Piast: Gliwice Futsal: Michał Widuch –  Vini I, Miguel Pegacha, Micuim, Jani Korpela; Kyryło Cypun, Simão Cordeiro, Vini II,  Breno Bertoline, Dill,  Daniel Araújo,  Ziemowit Król,  Tomasz Kriezel, Sebastian Szadurski.

Rekord Bielsko-Biała:  Michał Kałuża – Srđan Ivanković, Gustavo Henrique,  Miłosz Krzempek, Guilherme Kadu; Martin Doša, Franco Spellanzon, Paweł Budniak, Kacper Pawlus,  Mikołaj Zastawnik, Michał Marek, Grzegorz Haraburda, Jakub Florek, Kacper Ślęzak.

 

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...