Jubileusz 80-Lecia KS Rybak Ciasna

23 cze 2026

KS Rybak Ciasna obchodził jubileusz 80-lecia – serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Wszystko zaczęło się od Mszy Świętej w Kościele w intencji wszystkich działaczy, zawodników, trenerów, sympatyków, oraz zasłużonych osób. Po mszy był pochód prosto na boisko w Ciasnej, gdzie odbyła się dalsza część jubileuszu.

Przygotowano uroczyste obchody, podczas których wręczono odznaczenia oraz podziękowania zasłużonym działaczom, sponsorom, członkom obecnego zarządu, a także osobom, które w przeszłości były związane z Klubem.

Swoją obecnością jubileuszu uświetnili Prezes Podokręgu Lubliniec Krzysztof Olczyk oraz Wiceprezes LZS Henryk Malcher. Podczas ceremonii wygłosili okolicznościowe przemówienia, a także wręczyli pamiątkowe upominki. Prezes Olczyk wręczył w imieniu Prezesa Śl.ZPN Henryka Kuli pamiątkowy grawerton, worek piłek i voucher na kwotę 800 zł.

Prezes Podokręgu Lubliniec Śl.ZPN Krzysztof Olczyk odznaczył zasłużonych działaczy.

Złote Odznaki Honorowe Śl.ZPN otrzymali: Jan Cierpiał, Ryszard Kozela, Zdzisław Kulej, Gerard Mnich, Wilhelm Sier, Joachim Strzelczyk, Ryszard Szymański, Andrzej Zdrojewski; srebrne: Roman Janczak, Krzysztof Kniejski i Andrzek Szuster; brązowe: Michał Hruzik, Janusz Jenszczok, Kamil Kulej i Oktawian Vieth.

Podczas jubileuszu nie mogło zabraknąć pokazu z strony młodzieży. Swój pokaz taneczny przygotował odnoszący sukcesy w całej europie Zespół Tańca Mażoretkowego „Copacabana”

Po pokazie tanecznym odbyła się zabawa taneczna. Przy dźwiękach muzyki zgromadzeni goście mogli bawić się na specjalnie przygotowanym parkiecie. Również najmłodsi nie mogli narzekać na brak atrakcji – do ich dyspozycji były dmuchańce oraz wiele innych form rozrywki.

Powołania na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+

Powołania na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników powołanych na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+, który odbędzie się w dniach 25 - 28 czerwca 2026 roku w Bydgoszczy. Gratulujemy i życzymy powodzenia! Lista powołanych zawodników: 1. Bledzewski...

Sezon podsumowany. Piłkarskie święto w Podokręgu Rybnik Śl.ZPN

Sezon podsumowany. Piłkarskie święto w Podokręgu Rybnik Śl.ZPN

To było prawdziwe piłkarskie święto w Podokręgu Rybnik Śląskiego Związku Piłki Nożnej! Dziękujemy, że byliście z nami! A sponsorom i partnerom dziękujemy za wsparcie! O godz. 13:00 odbył się mecz Sokół Chwałęcice – Polonia Marklowice. Wynik meczu 2:2. Do Ligi...

Akcja Lato Śląskiego ZPN odwiedziła Wojkowice

Akcja Lato Śląskiego ZPN odwiedziła Wojkowice

Akcja Lato Śląskiego ZPN czyli nasza wakacyjna trasa, odwiedza od lat miejscowości w naszym regionie oferując integracyjne atrakcje związane z piłką nożną. Oprócz miasteczka piłkarskiego czeka na Was talentiada, liczne animacje, upominki i pyszne owoce! A wszystko...