Kolejne turnieje z dofinansowaniem z Programu Grantowego Śl.ZPN

24 lis 2025

Miło nam poinformować o kolejnych turniejach dla dzieci, które dofinansowaliśmy z Programu Grantowego Śląskiego ZPN. Uśmiechy milusińskich od ucha do ucha pokazują, że imprezy były bardzo udane.

W Podokręgu Sosnowiec Śl.ZPN odbył się MŁODA SZCZAKSA CUP „Piłkarskie Marzenia” – Turniej Młodzików na murawie, zorganizowany przez Akademia Piłkarska Młoda Szczaksa.

15 listopada odbyły się dwa halowe turnieje w kategorii Orlików, drużyny prezentowały ogrom zaangażowania, walki do ostatnich minut oraz strzeliły mnóstwo pięknych bramek.

Turniej – poziom podstawowy:zawodnicy prezentowali fantastyczne tempo gry i ogromną determinację. Nie brakowało emocji, zwrotów akcji i głośnego dopingu trybun.

Klasyfikacja końcowa:

  • Football Academy Sosnowiec
  • Polonia Luszowice
  • Młoda Szczaksa
  • UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza

Turniej – poziom zaawansowanypo południu rywalizowały drużyny z wyższym poziomem wyszkolenia, co przełożyło się na bardzo szybkie mecze, świetne kombinacje i efektowne gole.

Klasyfikacja końcowa:

  • Football Academy Sosnowiec
  • UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza
  • APN Czeladź I
  • APN Czeladź II
  • Młoda Szczaksa

16 listopada odbył się turniej Młodzików na boisku trawiastym. Rywalizacja odbywała się na dwóch równoległych boiskach, mnóstwo bramek i kapitalna gra zespołowa.

Klasyfikacja końcowa:

KP Sarnów 

Młoda Szczaksa A

LKS Ciężkowianka Jaworzno A

JAVAFIT Sosnowiec

LKS Ciężkowianka Jaworzno B

Młoda Szczaksa B

Tradycyjnie w każdym z turniejów przyznano nagrody:

MVP turnieju

Król strzelców

Najlepszy bramkarz

Fot. Akademia Piłkarska Młoda Szczaksa 

 

W Podokręgu Bytom Śl.ZPN LKS Orzeł Nakło Śląskie zorganizował Niepodległościowy Turniej Skrzata z udziałem 9 zespołów.

Fot. LKS Orzeł Nakło Śląskie

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa zakończyły sezon w InterHall 1. Lidze Śląskiej - IV liga śląska na 2. miejscu co zagwarantowało zespołowi udział w barażach o awans do III ligi, w którym to rywalem będzie 2. zespół opolskiej IV ligi, Ruch Zdzieszowice. Spotkanie odbędzie...

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała wraca do Betclic 1. ligi - gratulujemy awansu! W decydującym meczu sezonu "Górale" pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:1 i po dwuletniej przerwie świętują powrót na zaplecze Ekstraklasy. Bielszczanie zabrali się do roboty od pierwszego gwizdka....