MKS Siódemka  ponownie najlepsza w Polsce!

11 wrz 2025

To był prawdziwy piłkarski festiwal emocji, radości i sportowej rywalizacji bez barier.

Drużyna MKS Siódemka sięgnęła po Puchar Polski Futbolu Bez Barier, broniąc trofeum wywalczonego w ubiegłym roku. Serdeczne gratulacje zespołowi składał m.in. Wiceprezes Śl. ZPN Jarosław Bryś.

Tegoroczne zmagania odbywały się na wyjątkowych obiektach Superauto.pl Stadion Śląski. Każdy mecz był pełen walki, a kulminacją turnieju było wielkie finałowe starcie na głównej płycie legendarnego „Kotła Czarownic”. Atmosfera była niesamowita – emocje i wielka piłkarska pasja w jednym miejscu.

W finale nasi zawodnicy stanęli naprzeciw bardzo wymagającej i świetnie przygotowanej drużyny UKS Lasotczak Płock. Mecz dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń, ale to właśnie MKS Siódemka okazała się lepsza i mogła wznieść puchar w górę!

 

Indywidualne wyróżnienia dla zawodników:

– Królem strzelców turnieju został Kamil Skorupa.

– MVP drużyny wybrano Adama Siemińskiego.

– MVP całego turnieju został Nikodem Janus.

 

Ogromne gratulacje należą się całemu zespołowi – za serce zostawione na boisku, nieustępliwość i wielką drużynową siłę.

Drużyna MKS Siódemka po raz kolejny udowodniła, że Futbol Bez Barier to coś więcej niż sport – to prawdziwa wspólnota, pasja i siła charakteru.

 

Razem tworzymy historię! Brawo Drużyna!

 

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...