W dniu wczorajszym tj.27.09.br w Radlinie miało miejsce oficjalne otwarcie obiektu multisportowego oraz oddanie do użytku nowej trybuny mieszczącej 650 zawodników a na niej biało-niebieskie krzesełka, układające się w datę powstania Górnika Radlin, czyli „1923” oraz napis „Emma. W wydarzeniu udział wzięli min. Burmistrz Radlina Zbyszek Podleśny,który w czasie swojego przemówienia wspominał o dobrej współpracy pomiędzy miastem a naszym klubem z Radlina.W wydarzeniu uczestniczyli także: Stanisław Oślizło,Marian Piechaczek, Feliks Szweda,znani jako legendy Radlina jak również przedstawiciele Podokręgu Rybnik : V-ce Prezesi Leszek Brzoza i Grzegorz Pytel oraz Bolesław Pluta. Po części oficjalnej,zebrani udali się na stadion, gdzie rozegrano mecz Górnik Radlin -Silesia Lubomia .Życzymy aby nowy budynek służył sportowcom i kibicom przez długie lata!
Zapraszamy na towarzyski mecz reprezentacji Kobiet U20 Polska – Meksyk
Zapraszamy na mecz towarzyski reprezentacji U20 Kobiet Polska - Meksyk. WSTĘP WOLNY! 09.06.2026 r. godz. 13:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej, ul. Rychlińskiego 21. Przedstawicieli mediów uprzejmie informujemy, że nie prowadzimy procesu akredytacyjnego na...






