Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że do 15 czerwca 2026 roku przyjmuje zgłoszenia do rozgrywek II ligi A1 grupy północnej oraz I i II ligi B2 w sezonie 2026/2027.
Drużyny można zgłaszać poprzez poniższy formularz: https://forms.gle/WfNihN34HNvrPzHS7
Sen, który stał się jawą, czyli pięć złotych mgnień Unii Racibórz
Polacy zakochali się w kobiecej piłce nożnej, która dynamicznie rozwija się nad Wisłą i gromadzi coraz większe tłumy na trybunach. A my zajrzeliśmy do Raciborza, gdzie półtorej dekady wstecz trener-amator (jak o sobie mówi) zbudował pierwszy polski dream-team w tej...






