Piknik przed meczem Polska-Mołdawia podbił serca

6 cze 2025

Przed meczem Polska – Mołdawia na Placu Mistrzów przed bramą nr 4 Superauto.pl Stadionu Śląskiego odbył się fantastyczny piknik dla Kibiców.

Okazał się strzałem w dziesiątkę, co cieszy ogromnie zwłaszcza, że mieliśmy w nim swój udział! W wydarzeniu organizowanym przez PZPN przy wsparciu Śl.ZPN, milusińscy i ich rodzice mogli bezpłatnie skorzystać z wielu atrakcji – oczywiście całkowicie bezpłatnie!

Doskonale bawili się i starsi i młodsi. Najpierw atrakcje zdominowali finaliści XXV edycji Pucharu Tymbarku, którzy w „Kotle Czarownic” rozegrali mecze a później otrzymali medale, puchary i nagrody. Im większymi krokami zbliżał się pierwszy gwizdek meczu reprezentacji Polski, tym więcej Kibiców trafiłało na nasz piknik.

Czekały na nim m.in.: dmuchane boisko, bramka strzelnościowa, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, teqball, strefa animacji, klocki czy kolorowanki.

Cieszymy się, że byliście z nami! Zachęcamy do gry w piłkę nożną i aktywnego spędzania wolnego czasu!

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa zakończyły sezon w InterHall 1. Lidze Śląskiej - IV liga śląska na 2. miejscu co zagwarantowało zespołowi udział w barażach o awans do III ligi, w którym to rywalem będzie 2. zespół opolskiej IV ligi, Ruch Zdzieszowice. Spotkanie odbędzie...

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała wraca do Betclic 1. ligi - gratulujemy awansu! W decydującym meczu sezonu "Górale" pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:1 i po dwuletniej przerwie świętują powrót na zaplecze Ekstraklasy. Bielszczanie zabrali się do roboty od pierwszego gwizdka....