Piłkarskie zakończenie sezonu w Podokręgu Katowice za nami!

24 cze 2025

W ubiegłą niedzielę na OS Hetman 22 Katowice odbyło się oficjalne zakończenie sezonu w Podokręgu Katowice!

Na wydarzenie zostali zaproszeni wszyscy wyłonieni zwycięzcy swoich lig od najmłodszej kategorii E2 aż do seniorów z A Klasy!

Każda drużyna otrzymała puchar, a zawodnicy medale, które wręczał Prezes Śl. ZPN Henryk Kula wraz z Prezesem Podokręgu Katowice Teodorem Wawocznym, a także członkowie Prezydium: Bogusław Czerwonka oraz Tadeusz Bizoń

O godz 16:00 odbyło się wręczenie delegatom klubów naszego Podokręgu certyfikatów PZPN nadawanych akademiom piłkarskim, w którym udział wziął również Wiceprezes Śl. ZPN Jarosław Bryś. Warto również wspomnieć, że przy tej okazji złotą odznakę honorową Śl. ZPN za zasługi dla śląskiej piłki odebrał Prezes LKS Unii Kosztowy Pan Jacek Konowalski.

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć z tego dnia!

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa zakończyły sezon w InterHall 1. Lidze Śląskiej - IV liga śląska na 2. miejscu co zagwarantowało zespołowi udział w barażach o awans do III ligi, w którym to rywalem będzie 2. zespół opolskiej IV ligi, Ruch Zdzieszowice. Spotkanie odbędzie...

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała wraca do Betclic 1. ligi - gratulujemy awansu! W decydującym meczu sezonu "Górale" pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:1 i po dwuletniej przerwie świętują powrót na zaplecze Ekstraklasy. Bielszczanie zabrali się do roboty od pierwszego gwizdka....