Polska Spółka Gazownictwa Halowa Liga Podokręgu Zabrze Śląskiego ZPN

5 mar 2025

Finał „Polska Spółka Gazownictwa Halowa Liga Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej” – edycja 13. już w ten weekend w PreZero Arena w Gliwicach. Sponsorem tytularnym rozgrywek jest Polska Spółka Gazownictwa.

 

W tegorocznej edycji udział wzięło aż 3000 uczestniczek i uczestników, którzy rywalizować będą w 8 kategoriach wiekowych. Finałowe rozgrywki, będące zwieńczeniem rozgrywanych turniejów eliminacyjnych i zgromadzą 560 zawodniczek i zawodników, którzy przez 16 godzin rozgrywek finałowych będą walczyć o trofea i nagrody.

SOBOTA 08.03. 2025

09:30 do 11:50 – młodziki

11:50 do 12:10 – Reprezentacja Podokręgu Zabrze Młodzików vs Czeremow

12:10 do 12:30 – ceremonia wręczania nagród młodziki

12:30 do 15:30 – trampkarze

15:30 do 15:50 – Reprezentacja Podokręgu Zabrze trampkarzy vs Czeremow

15:50 do 16:10 – ceremonia wręczania nagród trampkarze

16:10 do 17:30 – orliczki (12/13)

17:30 do 17:50 – ceremonia wręczania nagród orliczki (12/13)

17:50 do 19:10 – młodziczki (10/11)

19:10 do 19:30 – ceremonia wręczania nagród młodziczki (12/13)

 

NIEDZIELA 09.03.2025

08:00 do 11:00 – orliki

11:00 do 11:30 – ceremonia wręczania nagród orliki

11:30 do 13:00 – skrzaty

13:00 do 14:10 – mecz pokazowy + licytacje

14:10 do 14:30 – ceremonia wręczania nagród skrzaty

14:30 do 17:20 – żaki

17:20 do 17:50 – ceremonia wręczania nagród żaki + seniorzy

18:00 do 19:40 – juniorzy

19:40 do 20:00 – ceremonia wręczania nagród juniorzy

 

Kulminacja emocji na PreZero Arena

Finały PSG HLPZ ŚlZPN to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także wielkie święto piłki nożnej. W ciągu szesnastu godzin na parkietach PreZero Arena młodzi piłkarze zaprezentują swoje umiejętności, a rodzice i kibice będą głośno dopingować, tworząc niezapomnianą atmosferę. Wydarzenie uświetni również mecz pokazowy, który z pewnością dostarczy dodatkowych emocji zgromadzonej publiczności.

Akcja charytatywna – Gramy, Kibicujemy, Pomagamy!

Tegoroczne finały PSG HLPZ ŚlZPN nabiorą jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru dzięki współpracy z Fundacją Gram, Kibicuję, Pomagam. Wspólnie zorganizujemy zbiórkę środków na rzecz Dziecięcych Oddziałów Nefrologii i Onkologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko w Zabrzu. Podczas wydarzenia odbędą się zbiórki publiczne oraz aukcje gadżetów sportowych, z których cały dochód zostanie przekazany na wsparcie małych pacjentów. Każdy, kto przybędzie na finały, będzie mógł włączyć się w tę szlachetną inicjatywę i pomóc dzieciom w ich trudnej walce o zdrowie.

 

Źródło: Podokręg Zabrze Śl.ZPN

Powołania na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+

Powołania na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników powołanych na Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów 42+, który odbędzie się w dniach 25 - 28 czerwca 2026 roku w Bydgoszczy. Gratulujemy i życzymy powodzenia! Lista powołanych zawodników: 1. Bledzewski...

Jubileusz 80-Lecia KS Rybak Ciasna

Jubileusz 80-Lecia KS Rybak Ciasna

KS Rybak Ciasna obchodził jubileusz 80-lecia - serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Wszystko zaczęło się od Mszy Świętej w Kościele w intencji wszystkich działaczy, zawodników, trenerów, sympatyków, oraz zasłużonych osób. Po mszy był pochód prosto na...