Prezes Śl.ZPN odwiedził kluby z Podokręgu Racibórz

5 paź 2025

Prezes Śląskiego ZPN Henryk Kula wręczył odznaczenia z okazji 105-lecia LKS-u Krzyżanowice.

Brązowy medal PZPN przyznano pani Emilii Kubik i Ś.P. Janowi Kubik. Medal w imieniu dziadka odebrał wnuk. Natomiast Brązowa odznakę PZPN otrzymał pan Walter Dwulecki.

Serdecznie dziękujemy za serce i trud włożone w rozwój śląskiej i polskiej piłki nożnej!

Prezesowi Kuli towarzyszyli Prezes Podokręg Racibórz Śląskiego ZPN Andrzej Starzyński i Marian Bartosz – Wiceprezes Podokręgu.

Uroczystość miała miejsce przy okazji meczu LKS Krzyżanowice – Unia Turza Śląska II, który zakończył się wynikiem 4-0 (3-0).

Później panowie odwiedzili inny klub z Podokręgu Racibórz – Prezes Kula wręczył pamiątkowy grawerton od PZPN z okazji 120-lecia KS Krzanowice.

Zatem zaległości odrobione – o jubileuszu pisaliśmy w sierpniu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Miłe spotkanie miało miejsce w przerwie meczu KS 1905 Krzanowice – LKS Brax Ton Raszczyce 2-2 (Klasa A Racibórz).

 

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...