Rekordzistki Wicemistrzyniami Polski U17 w futsalu

22 gru 2025

Zawodniczki Rekordu Bielsko-Biała U17 wywalczyły w Poznaniu Wicemistrzostwo Polski w futsalu. Zuzanna Czuż została wybrana MVP turnieju. Serdecznie gratulujemy!

Medale, nagrody i puchary wraz z gratulacjami składał m.in. Grzegorz Morkis – Przewodniczący Komisji Futsalu i Piłki plażowej PZPN i Członek Zarządu Śląskiego ZPN.

 

Szczegółowe wyniki turnieju TUTAJ 

 

Ćwierćfinały:

Tęcza SiSU Bydgoszcz – Legia Soccer Schools 10:0 (4:0)

AZS UAM Poznań – UKS SMS Łódź 0:2 (0:1)

Jantar Ostrołęka – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

Beniaminek II Krosno – FSA Kraków 0:3 (0:0)

 

Półfinały:

Tęcza SiSU Bydgoszcz – UKS SMS Łódź 2:0 (2:0)

Rekord Bielsko-Biała – FSA Kraków 4:2 (3:2)

Mecz o 3.miejsce: UKS SMS Łódź – FSA Kraków 5:1 (3:1)

Mecz o 1. miejsce: Tęcza SiSU Bydgoszcz – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1); rzuty karne 5:4

 

Końcowa kolejność:

1. Tęcza SiSU Bydgoszcz

2. Rekord Bielsko-Biała

3. UKS SMS Łódź

 

 

W finałowym turnieju nasz region reprezentowały także zawodniczki UKKS-u Katowice, które mimo ambitnej walki, zakończyły swój udział na fazie grupowej.

 

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...