Reprezentacja Śląskiego ZPN Oldbojów +42 udanie rozpoczęła Mistrzostwa Polski

19 wrz 2025

Reprezentacja Śląskiego ZPN Oldbojów +42 zwycięstwem 3-2 z Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej rozpoczęła swój udział w Finałach Mistrzostw Polski, które odbywają się do niedzieli w Podokręgu Skoczów Śląskiego ZPN. Mecz odbył się w Cieszynie.

 

Śląski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN (Cieszyn) 3-2 (1-1)
Bramki:
Śląski ZPN: Wojciech Grzyb, Paweł Głowacki (s), Ireneusz Jeleń
Warmińsko-Mazurski ZPN: Marcin Łukaszewski, Grzegorz Metera

 

Śląski ZPN +42: Jakub Szmatuła, Przemysław Pitry, Łukasz Kopczyk, Michał Mazur, Marcin Polarz, Sławomir Szary, Ryszard Czerwiec KPT, Wojciech Grzyb, Mariusz Przybylski, Mieczysław Sikora, Ireneusz Jeleń, Wojciech Kędziora, Robert Mioduszewski, Krzysztof Kmietowicz, Krzysztof Markowski, Andrzej Szłapa, Mariusz Sikora, Dariusz Kołodziej, Łukasz Czaja. Trener: Jacek Góralczyk, II trener Adam Goździcki, asystent trenera Adam Kryger, kierownik Janusz Bodzioch.

Warmińsko-Mazurski ZPN +42: Mirosław Szul, Tomasz Szulgo, Piotr Trafarski, Paweł Głowacki, Grzegorz Metera, Paweł Oleśkiewicz, Artur Kropiewnicki, Daniel Madej, Tomasz Berert, Marcin Mosakowski, Marcin Moszczyński, Marcin Pieczurczyk, Daniel Bruchalski, Piotr Młotokowski, Przemyslaw Kozłowski, Szymon Dobies, Arkadiusz Paluch, Grzegorz Misiura, Marcin Łukaszewski. Trener: Dariusz Rzońca, II trener Marek Babacz, kierownik Mariusz Radziszewski, koordynator WMZPN Jarosław Leśniak.

Informacje o pozostałych meczach i harmonogram turnieju TUTAJ

 

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa w barażach o awans do III ligi

Rezerwy Rakowa Częstochowa zakończyły sezon w InterHall 1. Lidze Śląskiej - IV liga śląska na 2. miejscu co zagwarantowało zespołowi udział w barażach o awans do III ligi, w którym to rywalem będzie 2. zespół opolskiej IV ligi, Ruch Zdzieszowice. Spotkanie odbędzie...

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała wraca do Betclic 1. ligi - gratulujemy awansu! W decydującym meczu sezonu "Górale" pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:1 i po dwuletniej przerwie świętują powrót na zaplecze Ekstraklasy. Bielszczanie zabrali się do roboty od pierwszego gwizdka....