Rocznik 2011 zakończył szkolenie w ŚLAP – Śląskiej Akademii Piłkarskiej

27 cze 2025

Rocznik 2011 ŚLAP – Śląska Akademia Piłkarska zakończył 3-letni udział w projekcie. Wspaniali zawodnicy i ich rodzice mieli okazję powspominać najfajniejsze momenty.

Młodzież odebrała z rąk Prezesa Śl. ZPN Henryka Kuli, Wiceprezesa Śl. ZPN Jarosława Brysia i Dyrektora Superauto.pl Stadionu Śląskiego Adama Strzyżewskiego pamiątkowe certyfikaty, gratulacje i życzenia wielu sukcesów w przyszłości!

Były także pamiątki od rodziców, podziękowania dla sztabu szkoleniowego z Trenerem Damianem Galeją na czele, słowa uznania za niezwykłe zaangażowanie dla Pani Małgorzaty Świtały.

Łezka w niejednym oku się zakręciła… ŚLAP-ki do zobaczenia na piłkarskim szlaku!

 

Projekt Śląska Akademia Piłkarska – ŚLAP prowadzony przez Śląski ZPN, jest dofinansowany ze środków pochodzący z budżetu województwa śląskiego. Pomysłodawcą projektu Śląskiej Akademii Piłkarskiej jest Prezes Śl. ZPN Henryk Kula.

Młodzi zawodnicy mieli okazję rozwijać swoje umiejętności i pasje także dzięki wsparciu Partnerom, którym chcemy serdecznie podziękować:

– Superauto.pl Stadion Śląski;

– FASING S.A.;

– Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach;

– Hurtownia Future Sport z Tychów – przedstawiciel sponsora technicznego ŚLAP – Kappa.

 

 

Zawodnicy rocznika 2011, którzy zakończyli szkolenie w ŚLAP-ie:

Dyczka Kajetan

Emil Lysko

Gnot Kamil

Grabowski Jakub

Kobierski Marcel

Korbel Jakub

Korycki Julian

Kosętka Filip

Kołodziej Karol

Krystek Mikołaj

Krzemiński Łukasz

Kustra Wiktor

Metzner Jakub

Michalski Szymon

Mika Antoni

Mól Kamil

Osowiec Kacper

Ostas Ksawier

Oślizło Nataniel

Przybyszewski Dawid

Świtała Filip

 

Sztab szkoleniowy:

Galeja Damian – trener i koordynator projektu ŚLAP

Kolmas Aleksander – asystent trenera

Durnaś Patryk – asystent trenera

Bronkowski Jakub – trener bramkarzy

Puc Martyna – dietetyk

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...