Łezka wzruszenia w niejednym oku się pojawiła… Wczoraj uroczyście pożegnaliśmy rocznik 2012 w projekcie ŚLAP – Śląska Akademia Piłkarska w Centrum konferencyjnym Superauto.pl Stadionu Śląskiego. 3 lata minęły jak jeden dzień…
19 zawodników zakończyło pełen program szkolenia pod skrzydłami Śląskiego Związku Piłki Nożnej, a projekt wspierają:
- Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego – dofinansowanie z budżetu województwa śląskiego;
- Superauto.pl Stadion Śląski
- FASING S.A.
- Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
- KEEZA – sponsor techniczny.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie, ciężką pracę na treningach, trudy codzienności…
Zawodnicy, sztab szkoleniowy, rodzice, partnerzy i sponsorzy i wszyscy, którzy dołożyli do tego choć małą cegiełkę – to wielka Rodzina ŚLAP-ków, z której jesteśmy ogromnie dumni i której życzymy w przyszłości wiele sukcesów!
Z wielką radością informujemy, że Ambasadorem Śląskiej Akademii Piłkarskiej został Dariusz Gęsior – reprezentant Polski, olimpijczyk, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie 1992, selekcjoner młodzieżowych reprezentacji Polski. Dziękujemy – to dla nas zaszczyt!
Dariusz Gęsior wręczał wraz z Prezesem Śl. ZPN Henrykiem Kulą i Główną Księgową Superauto.pl Stadionu Śląskiego Iwoną Wyżgolik certyfikaty i upominki dla zawodników, a także podziękowania dla trenerów i dietetyk Martynie Puc.
W spotkaniu brały także udział Członkini Zarządu Śl. ZPN Małgorzata Sędzimir – Pszowska i Kierownik ds. marketingu Superauto.pl Stadionu Śląskiego Anna Sobolewska-Wac. A prowadził je, sypiąc anegdotami, Trener Koordynator Śl. ZPN Damian Galeja.
Dziękujemy, że byliście z nami!







