Rozegrano pierwsze Turnieje o Puchar Starosty Powiatu Bielskiego

13 lis 2025

Za nami Turnieje inauguracyjne kolejnej edycji Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Bielskiego.

Mecze rozstały rozegrane 10 listopada 2025 roku w Wilkowicach, a wyniki w poszczególnych grupach kształtują się następująco:

Grupa I
Wilkowice – 9
Jasienica – 0
Kozy – 3
Bestwina – 6

Grupa II
Godziszka – 3
Ligota – 9
Pisarzowice – 0
Jaworze – 6

Kolejne Turnieje Grupy I odbędą się:
– w Bestwinie (hala sportowa w Kaniowie) – 15 listopada 2025r. o godz. 9.00,
– w Kozach – 20 listopada 2025r. o godz. 17.00,
– w Wilkowicach – 29 listopada 2025r. o godz. 9.00.

Kolejne Turnieje Grupy II odbędą się:
– w Jaworzu – 16 listopada 2025r. o godz. 12.00,
– w Pisarzowicach – 20 listopada 2025r. o godz. 16.30,
– w Godziszce (hala w Rybarzowicach) – 24 listopada 2025r. o godz. 18.00.

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała wraca do Betclic 1. ligi - gratulujemy awansu! W decydującym meczu sezonu "Górale" pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:1 i po dwuletniej przerwie świętują powrót na zaplecze Ekstraklasy. Bielszczanie zabrali się do roboty od pierwszego gwizdka....