Za nami II Memoriał im. Eugeniusza Kulika

13 paź 2025

W ubiegłym tygodniu, na obiektach COS w Szczyrku, odbył się turniej piłki nożnej dla rocznika 2015 i młodszych – II Memoriał im. Eugeniusza Kulika.

W turnieju wzięły udział następujące drużyny:

Grupa 1:

BBTS Podbeskidzie
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Drzewiarz Jasienica
UKS Football4Pro Bartłomiej Konieczny

Grupa 2:

LKS Bestwina
BTS Rekord
LZS Beskid Godziszka
GLKS Wilkowice

Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, dlatego gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom turnieju – drużynie GLKS Wilkowice!

Do zobaczenia za rok!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Betclic 1. Ligi!

Podbeskidzie Bielsko-Biała wraca do Betclic 1. ligi - gratulujemy awansu! W decydującym meczu sezonu "Górale" pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:1 i po dwuletniej przerwie świętują powrót na zaplecze Ekstraklasy. Bielszczanie zabrali się do roboty od pierwszego gwizdka....

Nowoczesne zaplecze dla LKS-u Mazańcowice oficjalnie otwarte

Nowoczesne zaplecze dla LKS-u Mazańcowice oficjalnie otwarte

3 czerwca 2026 roku był wyjątkowym dniem dla środowiska sportowego w Mazańcowicach. Tego dnia odbyło się oficjalne otwarcie nowego budynku treningowo-szatniowego LKS-u Mazańcowice, będącego efektem kilkuletnich starań i konsekwentnie realizowanej inwestycji. W...

Komunikaty 3.06.2026

Komunikaty 3.06.2026

Zapraszamy do zapoznania się z treścią najnowszych komunikatów w Podokręgu Bielsko-Biała Śl.ZPN.

Magazyn 1. Liga Śląska – InterHall (32. kolejka)

Magazyn 1. Liga Śląska – InterHall (32. kolejka)

Zapraszamy na nasz Magazyn I Ligi Śląskiej – InterHall, który przygotowujemy wraz z Klubami. Serdecznie dziękujemy za przesłane materiały filmowe i zaangażowanie w ten projekt! Zobaczcie co działo się na boiskach tego szczebla rozgrywek w 32. kolejce spotkań! Tabele...