Kolejne turnieje dofinansowane z Programu Grantowego Śląskiego ZPN

23 paź 2025

Z radością informujemy o kolejnych imprezach, które zostały dofinansowane z Programu Grantowego Śląskiego ZPN na dofinansowanie organizacji turniejów dziecięcych.

W Podokregu Częstochowa Śl.ZPN odbyła się IV edycja Bartłomiejczyk Cup – turnieju upamiętniającego Sławomira Bartłomiejczyka. Piłkarski turniej był zorganizowany przez Okszę Łobodno. Uczestniczyło w nim 8 zespołów i około 160 dzieci z kategorii orlików i młodzików. Najlepszymi drużynami były w tych rywalizacjach Oksza Łobodno oraz Liswarta Krzepice.

Natomiast w Podokręgu Zabrze Śl.ZPN Klub Sportowy Drama Kamieniec zorganizował Turniej Małych Gwiazd z udziałem 240 zawodników kategorii F1 i F2. W imprezie wzięły udział 24 drużyny.

W Podokręgu Bielsko-Biała Śl.ZPN w sobotę hala Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach gościła piłkarzy na wyjątkowej edycji Memoriału im. Grzegorza Szypuły. Tym razem turniej dla rocznika 2016 odbył się w duchu Ligi Mistrzów, a nagrody – medale i puchar – zostały specjalnie zaprojektowane tak, by przypominały najbardziej prestiżowe europejskie trofea. Organiztorom zależało bardzo, by dzieci poczuły choć przez chwilę emocje i magię gry na najwyższym poziomie, o czym marzy każdy młody piłkarz.

W turnieju wystąpiłyzespoły: UKS Neonowy Kozy, UKS Czarny Kozy, LKS Pionier Pisarzowice, SADI Soccer Dankowice, Football Academy Bielsko-Biała, LKS Orzeł Kozy.

Rywalizacja odbywała się bez klasyfikacji wyników, ponieważ w tym dniu najważniejsza była radość z gry, integracja i wspomnienie Ś.P. Grzegorza Szypuły – wiceprezesa UKS Kozy oraz kierownika grup młodzieżowych.

Dodatkowo podczas turnieju dzieci mogły sprawdzić się w konkursie żonglerki, który wywołał mnóstwo uśmiechów i pozwolił zaprezentować indywidualne umiejętności.

 

Relacje z kolejnych turniejów piłki nożnej dla dzieci zorganizowanych przez kluby zrzeszone w Śląskim ZPN z dofinansowaniem z naszego Programu Grantowego – już niebawem!

Zapraszamy na Piłkarskie Święto w Podokręgu Rybnik

Zapraszamy na Piłkarskie Święto w Podokręgu Rybnik

21 czerwca zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie – Piłkarskie Święto Podokręgu Rybnik Śl.ZPN, które wieńczy rozgrywki ligowe w regionie. To impreza, która łączy rywalizację o awans z całodniowym festynem dla całych rodzin i młodych adeptów futbolu. To świetna...

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...

Festiwal dla dziewczyn zawitał do Sosnowca

Festiwal dla dziewczyn zawitał do Sosnowca

Festiwal piłkarski dla dziewczyn odbył się dziś w Sosnowcu na stadionie KKS Czarni Antrans Sosnowiec. Dziękujemy, że byłyście z nami! Była doskonała zabawa i moc atrakcji - konkursy, animacje, super nagrody, a wstęp był oczywiście bezpłatny. Konkurencje sportowe...