Kolejne turnieje z dofinansowaniem z Programu Grantowego Śl.ZPN

13 lis 2025

Miło nam poinformować, że w naszym regionie odbyły się kolejne turnieje dla dzieci, które zostały dofinansowane z Programu Grantowego Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Bardzo się cieszymy, że dołożyliśmy naszą „cegiełkę” do inicjatyw promujących wśród młodzieży aktywny tryb życia, piłkę nożną i radość ze wspólnie spędzanego na boisku czasu.

W Podokręgu Zabrze Śl.ZPN odbył się Turniej im. Andrzeja Cieślika, organizowany przez KS MOSiR Sparta Zabrze. Z uśmiechami od ucha do ucha na murawie z wielkim zacięciem rywalizowało 120 zawodników roczników 2016 i 2017.

Fot. Akademia Sparty Zabrze

 

W Kłobucku w Podokręgu Częstochowa Śl.ZPN odbył się natomiast Turniej Kamyk Cup, tym razem dla zawodników z rocznika 2016. Po emocjonujących meczach pełnych walki i pięknych bramek poznaliśmy najskuteczniejsze zespoły:

1. miejsce – Pogoń Kamyk I

2. miejsce – Grom Miedźno

3. miejsce – Pogoń Kamyk II 

W imprezie udział wzięły także drużyny: Zieloni Żarki, Liswarta Popów, Znicz KłobuckVictoria Częstochowa.

Wyróżnienia indywidualne:

– najlepszy zawodnik turnieju: Filip Wojciechowski (Pogoń Kamyk)

– król strzelców: Filip Urbańczyk (Pogoń Kamyk)

– najlepszy bramkarz: Mikołaj Grzybowski (Znicz Kłobuck)

Fot. Pogoń Kamyk

Zapraszamy na Piłkarskie Święto w Podokręgu Rybnik

Zapraszamy na Piłkarskie Święto w Podokręgu Rybnik

21 czerwca zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie – Piłkarskie Święto Podokręgu Rybnik Śl.ZPN, które wieńczy rozgrywki ligowe w regionie. To impreza, która łączy rywalizację o awans z całodniowym festynem dla całych rodzin i młodych adeptów futbolu. To świetna...

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...

Festiwal dla dziewczyn zawitał do Sosnowca

Festiwal dla dziewczyn zawitał do Sosnowca

Festiwal piłkarski dla dziewczyn odbył się dziś w Sosnowcu na stadionie KKS Czarni Antrans Sosnowiec. Dziękujemy, że byłyście z nami! Była doskonała zabawa i moc atrakcji - konkursy, animacje, super nagrody, a wstęp był oczywiście bezpłatny. Konkurencje sportowe...