Powołania na Silesia Cup 2025 – zawodniczki z Podokręgu Racibórz

13 paź 2025

Komisja Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Racibórz informuje, że w dniu 18 października 2025 r. (sobota) na boisku przy Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się turniej Silesia Cup 2025 w kategorii U-13 dziewcząt.

Na turniej powołane zostały następujące zawodniczki z klubów naszego podokręgu:

MKS Unia Racibórz:

  • Hanna Wolska

  • Maja Białobrzeska

LKS Naprzód 46 Zawada:

  • Anna Hasior

  • Milena Błędowska

  • Małgorzata Belta

  • Hanna Buchta

KS Kornowac:

  • Eliza Gatnar

  • Liliana Gatnar

  • Maja Wasiuta

Zbiórka: sobota, 18 października, godz. 10:30 – parking przy Starostwie Powiatowym w Raciborzu (wjazd od ul. Jana).

Zawodniczki powinny zabrać:

  • zgodę rodziców na udział w turnieju,

  • legitymację szkolną,

  • kartę zdrowia z aktualnymi badaniami,

  • ochraniacze i buty na naturalną nawierzchnię.

Stroje meczowe zostaną zapewnione na miejscu.

W razie nieobecności, kontuzji lub choroby prosimy o kontakt z trenerami:

  • Andrzej Marców – tel. 501 968 331

  • Bożena Walaszek – tel. 502 340 468

Zakończenie Sezonu dla Drużyn Młodzieżowych już 27 czerwca!

Zakończenie Sezonu dla Drużyn Młodzieżowych już 27 czerwca!

Podokręg Racibórz Śl. ZPN serdecznie zaprasza na Zakończenie Sezonu 2025/2026 dla drużyn młodzieżowych , które odbędzie się 27 czerwca na stadionie LKS Studzienna. Wydarzenie będzie okazją do wspólnego spotkania młodych piłkarzy, trenerów, działaczy, rodziców oraz...

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek sezonu 2026/2027

Zgłoszenia drużyn do rozgrywek sezonu 2026/2027

Podokręg Racibórz Śląskiego ZPN informuje, że rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń drużyn do rozgrywek piłkarskich sezonu 2026/2027. Kluby proszone są o wypełnienie i przesłanie deklaracji zgłoszeniowej w terminach wskazanych w formularzu: do 30 czerwca 2026 r. – drużyny...

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

Licencje dla klubów seniorskich z awansu i nowych

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że męskie kluby seniorskie, które uzyskały awans z Klasy C do Klasy B, z Klasy B do Klasy A, z Klasy A do Klasy Okręgowej, z Klasy Okręgowej...