Śląski ZPN

Nabór na kurs trenerek

20/01/2021 08:20
Nabór na kurs trenerek laczynaspilka.pl

Komisja ds. Licencji Trenerskich informuje, że po raz kolejny Polski Związek Piłki Nożnej rozpoczął nabór na kurs trenerski, dedykowany dla przyszłych trenerek.


Zgłoszenia kandydatek na kurs UEFA B przyjmowane są poprzez platformę PZPN24. Nabór potrwa do 5 lutego.

Przewidywana liczba uczestniczek tegorocznego kursu to 24. Kwalifikację uzyskają kandydatki, które pomyślnie przejdą egzamin wstępny.

Rozpoczęcie kursu planowane jest na drugą połowę drugiego kwartału br. Tegoroczna edycja obejmie co najmniej 160 godzin zajęć i potrwa przez około pięć miesięcy. Zgodnie z harmonogramem sesje obywać się będą w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej lub w Łodzi, od poniedziałku do środy, w trzy lub czterotygodniowych odstępach. Pomiędzy sesjami organizowane będą także spotkania w mikrogrupach. Od uczestniczek kursu wymagana będzie stuprocentowa frekwencja.

Nabór na kurs (za pośrednictwem platformy PZPN24) jest otwarty dla wszystkich trenerek posiadających:
- ważną licencję na poziomie minimum Grassroots C,
- minimum roczny staż pracy trenerskiej z powyższym dyplomem (wydanym przed 18 stycznia 2020 roku) oraz
- spełniających ogólne zasady aplikacji na kursy opisane w rozdziale drugim Uchwały nr V/75 ws. Organizacji Kursów Kształcenia Trenerów Piłki Nożnej Zgodnie Z Wymogami Konwencji Trenerskiej UEFA oraz Karty Grassroots UEFA (LINK).

Druga edycja kursu UEFA B dla kobiet zostanie zorganizowana w ramach realizacji programu UEFA „Coach Development Project For Women”.

Wszelkie szczegóły dot. naboru na ww. kurs znajdują się TUTAJ.

Wszystkie zainteresowane osoby spełniające warunki uczestnictwa w kursie, zapraszamy do udziału.