III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM r.2004 Rybnik" Grupa 3

DRUŻYNA PUNKTY
KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 33
KS DECOR BEŁK 30
KS UNIA RACIBÓRZ II 26
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 19
KS GÓRNIK RADLIN 18
UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 17
KS POLONIA MARKLOWICE 10
RKP SP ROW w RYBNIKU II 9
  • RM - Rozegrane mecze
  • Z - Zwycięstwa
  • R - Remisy
  • P - Przegrane
  • ZS - Zwycięstwa u siebie
  • RS - Remisy u siebie
  • PS - Porażki u siebie
  • ZW - Zwycięstwa na wyjeździe
  • RW - Remisy na wyjeździe
  • PW - Przegrane na wyjeździe
    Kolejka: 1
  • 24-08-2017 16:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    3
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 26-08-2017 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    9
    :
    0
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 26-08-2017 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    8
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 06-09-2017 17:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    1
    :
    3
    KS DECOR BEŁK
  • Kolejka: 2
  • 30-08-2017 14:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    4
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 30-08-2017 17:00
    KS DECOR BEŁK
    4
    :
    2
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 30-08-2017 17:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    7
    :
    1
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 31-08-2017 18:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    0
    :
    4
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Kolejka: 3
  • 02-09-2017 13:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    1
    :
    2
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 02-09-2017 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    2
    :
    2
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 02-09-2017 11:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    1
    :
    7
    KS DECOR BEŁK
  • 02-09-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    4
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 4
  • 09-09-2017 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    0
    :
    7
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 09-09-2017 11:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    1
    :
    9
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 09-09-2017 11:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    2
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 09-09-2017 11:30
    KS DECOR BEŁK
    1
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 5
  • 16-09-2017 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    8
    :
    0
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 16-09-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    7
    :
    3
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 16-09-2017 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    3
    :
    1
    KS DECOR BEŁK
  • 17-09-2017 13:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    5
    :
    1
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 6
  • 20-09-2017 16:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    1
    :
    2
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 20-09-2017 16:00
    KS DECOR BEŁK
    10
    :
    5
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 20-09-2017 16:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    1
    :
    3
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 20-09-2017 17:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    4
    :
    4
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 7
  • 23-09-2017 12:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    5
    :
    0
    KS DECOR BEŁK
  • 23-09-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    6
    :
    4
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 24-09-2017 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    2
    :
    2
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 10-10-2017 17:30
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    3
    :
    0
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 8
  • 30-09-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    0
    :
    4
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 30-09-2017 11:30
    KS DECOR BEŁK
    1
    :
    1
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 30-09-2017 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    3
    :
    0
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 01-10-2017 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    2
    :
    3
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • Kolejka: 9
  • 06-10-2017 16:00
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    2
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 07-10-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    3
    KS DECOR BEŁK
  • 07-10-2017 11:30
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    12
    :
    1
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 18-10-2017 18:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    4
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • Kolejka: 10
  • 14-10-2017 11:30
    KS DECOR BEŁK
    3
    :
    2
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 14-10-2017 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    2
    :
    1
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 14-10-2017 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    6
    :
    8
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 15-10-2017 10:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    1
    :
    11
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • Kolejka: 11
  • 21-10-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    2
    :
    5
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 21-10-2017 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    5
    :
    0
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 21-10-2017 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    1
    :
    2
    KS DECOR BEŁK
  • 22-10-2017 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    5
    :
    3
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • Kolejka: 12
  • 28-10-2017 11:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    0
    :
    7
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 28-10-2017 11:30
    KS DECOR BEŁK
    0
    :
    0
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • 29-10-2017 12:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    4
    :
    2
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
  • 17-11-2017 17:00
    KS POLONIA MARKLOWICE
    3
    :
    5
    KS GÓRNIK RADLIN
  • Kolejka: 13
  • 04-11-2017 10:00
    KS GÓRNIK RADLIN
    1
    :
    7
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
  • 04-11-2017 09:00
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
    3
    :
    8
    KS DECOR BEŁK
  • 04-11-2017 15:00
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
    3
    :
    1
    KS POLONIA MARKLOWICE
  • 05-11-2017 10:00
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
    1
    :
    3
    KS UNIA RACIBÓRZ II
  • Kolejka: 14
  • 11-11-2017 09:00
    KS DECOR BEŁK
    2
    :
    1
    KS GOSŁAW JEDŁOWNIK
  • 11-11-2017 10:00
    KS UNIA RACIBÓRZ II
    2
    :
    0
    KS GÓRNIK RADLIN
  • 11-11-2017 11:30
    KS POLONIA MARKLOWICE
    3
    :
    4
    MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II
  • 11-11-2017 11:30
    RKP SP ROW w RYBNIKU II
    2
    :
    1
    UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
Przejdź do kolejki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14